balsam, serum do biustu

balsam, serum ujędrniające do biustu ; jaki polecacie?

3 odpowiedzi na pytanie: balsam, serum do biustu

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Podepnę się pod pytanie, fajnie mieć duży cyc – ale na klacie a nie na brzuchu

tosia Dodane ponad rok temu,

Miałam kiedyś dziewczyny prawdziwy hit nad hity.. Była to profesjonalna seria Ziaja Pro Krem do biustu.. Sprzedają to do salonów kosmetycznych. Ależ to było rewelacyjne.. Cycki w górę, skóra pięknie napięta.. Ale teraz nie pracuję, a kupowałam od kolegi, który w Ziajce pracował właśnie.. Ale może uda się Wam gdzieś to dostać.. RE-WE-LA-CJA.

I co ważne przy każdym kremie do biustu.. wmasowujemy nie tylko w cycki, ale głównie w tzw. szelki.. czyli od biustu w górę, aż do karku.. bo tu są mięśnie, które podtrzymują nam cycuszki w górze..

Dodane ponad rok temu,

To zależy czy karmisz jeszcze. Ja polecam krem ujędrniający Flosleku z serii Slim Line no i ćwiczenia z małymi ciężarkami.

Znasz odpowiedź na pytanie: balsam, serum do biustu

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Od kieedy herbatka z cytrynką???
Mam pytanie czy rocznemu dziecku można podawać herbatke z cytryną,czy jest to za wcześnie jeszcze,a jesli tak to jaki wiem powinien być odpowiedni????
Czytaj dalej
A-psik: moje dziecko jest uczulone…
czy z pokarmówki się wyrasta?
Witam, Miiesiąc temu leżałam z Natalą na o. Alergologi w szpitalu,celem diagnostyki alergi wziewnej i pokarmowej. Nie było dla mnie zaskoczeniem,że Natka ma wziewną i pokarmową. Niestety lista rzeczy których nie
Czytaj dalej