BARDZO PILNE – kwatery w górach

Moj brat miał spędzić tydzień na nartach we Włoszech – wyjazd ze szkoły. Bardzo czekali na ten wyjazd (6 chłopców i jdwóch wychowawców) cały ubiegły tydzień upłynął na przygotowaniach. Wyjechali wczoraj po południu i mieli wypadek na autostradzie w Niemczech… Na szczęście nikomu nic sie nie stało, ale nie da się jechac dalej. W tej chwili sa juz w drodze powrotnej do warszawy – w bardzo kiepskim stanie emocjonalnym.

I dlatego mam prośbę o kontakt osoby, które mogłyby pomóc nam załatwić jakieś kwatery w polskich górach – standard przeciętny – tylko w okolicach dużych wyciągów (bo to jest grupa dobrze jeżdżących 17 latków). Niestety w środku ferii trudno coś z Warszawy załatwić – jak się nie ma nikogo na miejscu.

A szkoda mi chłopaków – bo siedzieli tydzień ferii w domu czekając na wyjazd – a skończyło się kraksą i powrotem do Warszawy w dobę od wyjazdu.

Sprawa jest bardzo pilna – bo ferie już są mopcno “zaawansowane” 😉 i pewnie musieliby mieć kwaterę od środy.

Z góry dziękuję
Ania

Szymon 8/12/2003

2 odpowiedzi na pytanie: BARDZO PILNE – kwatery w górach

helenb Dodane ponad rok temu,

Re: BARDZO PILNE – kwatery w górach

Z tego co się orientuje to kwatery w okolicach dużych wyciągów są przeważnie ponad standard przeciętny(chociaż pojęcie przeciętny jest względne).Ale jeśli chodzi o Zakopane to jest sporo miejsca na kwaterach. Nie wiem czy jeszcze Cie interesuje jakaś informacja,nie wiem też czy interesuje Was Zakopane czy też niczego sobie okolice i ile osób,jaka mniej-więcej cena za kwatere,na jak długo,bo jest to ważne a żeby coś konkretnego odpowiedzieć.

eliczek Dodane ponad rok temu,

Re: BARDZO PILNE – kwatery w górach

Moge zorientowac sie w kwaterach w Tyliczu, jesli jestescie zainteresowani pobytem w okolicach Krynicy.
Pozdr, Ela

Znasz odpowiedź na pytanie: BARDZO PILNE – kwatery w górach

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
jak ściągnąc pasek?
czesc próbuję ściągnąc pasek z lilypie.com, ale niestety nie wiem czy trzeba przekopiowac formułę i którą - próbowałam wszystkie trzy po kolei - ale za każdym razem - jest
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
je prawie wyłącznie przez sen!
Karmię moją 6 miesięczną córcię od ok. miesiąca butelką i cycem. Odkąd zaczęłam podawać mleko modyfikowane butelką martwi mnie, że nie potrafi ona wypić jednorazowo więcej niż 100 ml, a
Czytaj dalej