bardzo się cieszę

Bardzo się cieszę, że istnieje takie forum jak to. Pomimo, że jestem mamą już drugi raz, ale 11 lat temu nie miałam możliwości tego doświadczyć, swoje niepokoje i pytania musiałam załatwiać we własnym zakresie a było to tak dawno, że wszystko zapomniałam i dużo się zmieniło.

mania

3 odpowiedzi na pytanie: bardzo się cieszę

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: bardzo się cieszę

ja tez sie ciesze ze jest to foru tu panuje taka rodzinna atmosfera………..
asia

wesola Dodane ponad rok temu,

Re: bardzo się cieszę

i ja tez sie ciesze bardzo, bardzo. Tez mialam spora przerwe miedzy porodami (7 lat) i teraz po pierwsze ja inaczej to wszystko odbieram, po drugie wszystko sie zmienilo, po trzecie mieszkam teraz z dala od wiekszosci znajomych rodziny itd i fajnie sobie tak po polsku o dziciach;-)

wesolek

wesola Dodane ponad rok temu,

Re: bardzo się cieszę

….. A i jest to jedno z niewielu miejsc, o ktorych moge powiedziec, ze czuje sie rozgrzeszona buszujac po internecie – w koncu robie to by poglebic wiedze o macierzynstwie;-)))

wesolek

Znasz odpowiedź na pytanie: bardzo się cieszę

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Jeszcze o wit. D3
Witaminy D3 nie powinno się podawać na łyżeczce ponieważ zostaje na ściankach łyżeczki, bo jest tłusta. Ja daje na łyżeczkę z jedzeniem, tak żeby się nie rozpuściła i nie została na
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Skurcze...........kurcze! :)
Chciałabym prosić o poradę....... Od 5 tygodnia ciąży drętwiją mi ręce podczas snu. Zgłosiłam to lekarzowi i polecił mi magnez:magne b6. Skurcze chyba trochę ustąpiły, bo mam je bardzo rzadko,
Czytaj dalej