Baza ciekawych miejsc – na wakacje!

Witam!
Mam pewną propozycję: Zróbmy bazę sprawdzonych miejsc ma pogodę i niepogodę, w które można wybrać się z dziećmi w wakacje i nie tylko. Piszcie adresy, godziny otwarcia, cenniki i przystosowanie do wjazdu z wózkami. Podzielmy może te propozycje na rejony : nad morzem, środkowa Polska, w górach.

Wpadłam na taki pomysł (- bo chyba nie ma tu jeszce takiego informatora), gdy byliśmy w ostatnią niedzielę z dziećmi w Ustroniu w Leśnym Parku Niespodzianek. Fantastyczne miejsce!!!
A zatem do dzieła…!!!
Pozdrawiam!!!

4 odpowiedzi na pytanie: Baza ciekawych miejsc – na wakacje!

mamakacha Dodane ponad rok temu,

GÓRY

Polecam :

LEŚNY PARK NIESPODZIANEK- ogrodzony park ze zwierzętami- sarny, jelenie, daniele, muflony, świnki, żubry, ptaki drapieżne…Zwierzęta są za siatką lub chodzą po alejkach, dają się pogłaskać i karmić z ręki!
Miejscowość :USTROŃ-ZAWODZIE (k. Wisły)
Adres: ul. Zdrojowa 16 ( kierunek: Hotel Belweder)
Tel.: 033 85135 63
Godz. otwacia: w wakacje do zmroku ( potem do 18)
Cennik dzieci do lat 3 – bezpłatnie
starsze dzieci- 8 zł
dorośli – 13 zł
W cenie -możliwośc korzystania z placu zabaw: trampoliny huśtawki, basen piłeczkowy…
Jedzenie: swoje lub można kupić na miejscu
Wózki: w parku są szerokie żwirowe alejki, ale miejscami dość strome- ale ogólnie spokojnie można jeździć wózkami ( parasolki mogą mieć trudności- małe kółka)
Ocena: rewelacja!!!

mamakacha Dodane ponad rok temu,

Re: Baza ciekawych miejsc – na wakacje!

Czy wszyscy już wyjechali na wakacje? Nikt nic nie może polecić? Może znajdę informacje w innym m-cu forum?
Szkoda, bo mamy wielkie plany wybrać się w sierpniu nad nasze morze i miałam nadzieję, że w razie “zimowej pogody” będziemy mieć coś sprawdzonego w zanadrzu!

cat Dodane ponad rok temu,

Re: GÓRY

Byliśmy tam kilka dni przed Wami 😉 Rzeczywiście fajnie.
W Ustroniu fajnie też wjechać wyciągiem krzesełkowym na [Zobacz stronę]. Na górze jest mały plac zabaw i letni tor saneczkowy, latem sa tez często pokazy lotów ptaków drapieżnych.

K.

Łukasz i Karolina

filipinka2004 Dodane ponad rok temu,

Re: Baza ciekawych miejsc – na wakacje!

A ja polecę ZOO w Opolu. Właśnie wróciłyśmy. Ładne, zadbane, są kafejki i bary, place zabaw. Jest mini-zoo i specjalne wózki dla dzieci do wypożyczenia. Jak ktoś nie ma jak wyrwać sie z miasta, albo mieszka w pobliżu – polecam. Wrocławskie zoo może się schować. Byliśmy niedawno i mam porównanie. Oto link z info [Zobacz stronę] Dodam tylko, że podane godziny dotyczą otwarcia kas. Zoo można zwiedzać o godzinę dłużej.


Agnieszka i Małgosia

Edited by Filipinka2004 on 2007/07/13 18:27.

Znasz odpowiedź na pytanie: Baza ciekawych miejsc – na wakacje!

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Cos do smiechu
Do Urzędu Stanu Cywilnego przychodzi Indianin i mówi: - Chciałbym zmienić nazwisko. - A jak się Pan nazywa? - Waleczny Orzeł Spadający z Nieba na Wrogów Uderzający Ich Znienacka. - A jak chce się
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
Podłamałam się bo ,,brak powodów"!!
Po wczorajszej wizycie u gina podłamałam się. Byłam pewna że da mi coś na prl a on stwierdził, że nie potrzeba. Miałam prl 23,42 a po obciążeniu 254,1 czyli 11
Czytaj dalej