Forum: Karmienie, Sinlac

Bebilon a częste kupki.

Mam do was pytanie. Mój mały do tej pory robił regularnie kupki 1x dziennie, a czasami wcale. Od jakiegoś miesiąca zaczął robić 2-3, a nawet 4 dziennie. Kupki są normalne. Zastanawialiśmy się z mężem dlaczego tak się zmieniło i stwierdziliśmy, że to może po Bebilonie Pepti. Mały jest alergikiem. Wcześniej pił go sporadycznie a od miesiąca pije go regularnie rano jak idę do pracy. Nie wprowadzaliśmy w tym okresie żadnych nowych rzeczy. Czytałam na forum, że po tym mleku mogą być zielone kupki, ale czy któraś z mam zauważyła, że zrobiło się ich więcej? Bebilon Pepti jest co prawda specjalnym mlekiem dla alergików, ale mój mały nawet po Sinlacu dostał wysypki.

Agnieszka i Marek (21.07.2003)

3 odpowiedzi na pytanie: Bebilon a częste kupki.

Dodane ponad rok temu,

Re: Bebilon a częste kupki.

witam,
ostatnio byłam u lekarza z powodu zielonych kupek po bebilonie pepti-zielone mogą być, ale nie powinno byc ich tak duzo. Pani doktor powiedziała, ze jesli byłoby ich 4-5 to wtedy jest cos nie tak z ukladem pokarmowym. Mysle że powinnas isc do lekarza i to sprawdzic.
pozdrawiam

marta-g Dodane ponad rok temu,

Re: Bebilon a częste kupki.

Aga, właśnie uśiwadomiłaś mi, że moja córeczka też może mieć ten sam problem. Wprawdzie dopiero wprowadzamy Bebilon Pepti (dodaję do mejego mleka pół na pół), ale nie zmienia to faktu, że teraz mała robi 3-4 kupki dziennie. Wcześniej była jedna. NIe miałam pojęcia od czego te kupki. Może rzeczywiście od bebilonu.

Marta i Lenka 15.01.2004

aga63 Dodane ponad rok temu,

Re: Bebilon a częste kupki.

Dzięki za wiadomości. Właśnie próbujemy bez Bebilonu. Jak nie będzie poprawy to spróbuje bez kaszki kukurydzianej, bo ją też tak jakoś w tym okresie wprowadziłam. Z przewodem pokarmowym to też pewnie ma nie tak, bo jest alergikiem, ale to chyba nie zatrucie, bo i apetyt ma dobry i marudny nie jest. Pozdrawiam.

Agnieszka i Marek (21.07.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Bebilon a częste kupki.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem Sinlac
Alergia na Bebilon?
Mam do was pytanie. Mój mały do tej pory robił regularnie kupki 1x dziennie, a czasami wcale. Od jakiegoś miesiąca zaczął robić 2-3, a nawet 4 dziennie. Kupki są normalne.
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Opuchniete cycuszki :(
Mój synek ma od pewnego czasu spuchniete cycuszki, teraz to juz aż taki obrzęk. Była lekaraka i powiedziała ze to od moich hormonów i samo przejdzie, ale nie przechodzi :( Martwie
Czytaj dalej