Będzie synek !!!

Wczoraj byłam na USG połówkowym jestem w szoku.
Poszłam tam z moją córeńką (3,5 r.), chciałam jej pokazać dzidzię była zachwycona mimo, że on rozpoznawała tylko bijące serduszko i główkę.
No i kochane dowiedziałam się że będzie synuś. Moje szczęście nie znało granic, tak bardzo chciałam synka. Tylko że mam taki problem.
Otóż umówiłam się z moim mężem, że jak będzie to dziewczynka to ja wybieram imię a jak chłopczyk to on. No i stało się uparł się że będzie SYLWEK po dziadku. Strasznie nie podoba mi sie to imie. Niestety nie mogę nic zrobić. Umowa jest umową a pozatym wiem jak bardzo mu na tym zależy. dziadek wczoraj mało nie przeszedł przez słuchawkę telefoniczną żeby ucałować mój brzusio – jest bardzo dumny.
Poradzcie mi co mam robić. Czy to imię jest w miarę możliwe? Jakoś do mnie nie dociera.

Ratunku.!!!

pa,pa

Ewcia + malenstwo 06.11.03

5 odpowiedzi na pytanie: Będzie synek !!!

 1. Re: Będzie synek !!!

  Sylwester??? hmmm moj kolega ma tak na imie, i wydaje mi sie że jest w porządku,
  heh synek, ja też miałam wczoraj USG i moje odczucia święcie mi mówiły ze to będize chłopak,,, lecz okazało sie że dziewcczynka, ja bardzo chciałam mieć dziewczynke na początku a później było mi to obojętne,,,i nie wiem jak będize miała na imie, albo Klaudia albo Natalia albo…


  chmurka 21.09

  • Re: Będzie synek !!!

   Gartuluję syneczka!!!
   Do imienia się przywyknie, wystarczy, że do brzusia będziesz tak mówic i samo jakoś się przyjmie. Zawsze możesz wybrać drugie imię i wolać na synka z drugiego. Ja osobiście znałam 2-ch Sylwków i mile ich wspominam.

   ,

   Magda, Rafał i Albercik (7.09.03)

   • Re: Będzie synek !!!

    Imię jest naprawdę ok, nie martw się!!!
    gratuluję syneczka, niech nadal rośnie zdrowo!!!

    Monika i Basia (05.10)

    • Re: Będzie synek !!!

     Uważam że imię jest fajne i niczym nie różni się np.od mojego wybranego imienia. Fajnie że mój synuś będzie miał forumowego rówieśnika 😉

     Aśka z 23tyg.Dawidkiem

     • Re: Będzie synek !!!

      eee tam przecież ani to imię źle sie nie kojarzy, ani jakies udziwnione;-) a Sylwka tez jednego znam i bardzo mądry z niego facet:) mi też Mąż wybiera dla ew. synka imię – Jan (po jego Tacie). W sumie: niech i mężczyxni mają swoje radości:)

      Aba i Okruszek (27.10.03)

      Znasz odpowiedź na pytanie: Będzie synek !!!

      Dodaj komentarz

      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo