Forum: Polecam

Bezpłatne warsztaty !

Bezpłatne warsztaty międzysektorowe dotyczące godzenia życia osobistego i zawodowego dla instytucji z Poznania, Leszna, Kalisza, Konina i Piły!

W Wielkopolsce realizowany jest projekt ?Mam dziecko ? pracuję. Analiza, testowanie oraz wdrożenie innowacyjnych rozwiązań wspomagających godzenie życia zawodowego i prywatnego w Wielkopolsce, opartych na idei flexicurity?, w ramach którego Fundacja Aktywności Lokalnej organizuje cykl 4 spotkań dla pracodawców tj. przedstawicieli/przedstawicielek administracji publicznej (m.in. przedszkola, żłobki, uczelnie, instytucje rynku pracy itp.), organizacji pozarządowych i firm, które wspólnie chcą stworzyć platformę współpracy w mieście, na rzecz godzenia życia zawodowego i prywatnego.

Będziemy wspólnie zastanawiać się nad budowaniem, wzmacnianiem sprzyjających warunków na rzecz godzenia życia zawodowego i prywatnego w mieście. Zapraszamy także te instytucje które gotowe są podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie.

WARSZTATY rozpoczniemy w II poł. stycznia 2013 r. w Poznaniu, Lesznie, Kaliszu, Koninie i Pile.

Tematyka m.in. flexicurity, opieka nad dzieckiem, obsługa klienta, Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR).
Już teraz zachęcamy do złożenia przez Państwa formularza zgłoszeniowego!

Szczegóły:

osoba do kontaktu:
Małgorzata Sajkiewicz (Fundacja Aktywności Lokalnej)
[email][email protected][/email]
nr tel. 61 66 86 812

Tematy, których nie znalazłam w forum
karpacz
w tym roku dziecko zażyczyło sobie powrót do karpacza bo nie pamięta jak wygląda śnieżka macie godne polecenia lokum dla rodziny kluch
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
nie spi kilka godzin w nocy
Witam Jestem tu pierwszy raz i nie wiem czy juz byl taki temat ale nie moglam nic znalesc w internecie o moim przypadku. A wiec moj synek ma 11 miesiecy, i
Czytaj dalej