Białostoczanki-basen?

Kochane, chcemy się zapisać na basen, wiem, że na Zwycięstwa są zajęcia dla niemowlaków, ale dzwoniłam tam i w zasadzie nic się nie dowiedziałam (pani kazała mi zadzwonić dopiero w przyszłym tygodniu, bo ona nic nie wie!). Może któraś z Was chodzi i mogłaby mi powiedzieć coś więcej? A dokładnie, czy trudno się załapać na zajęcia (może jest dużo chętnych?), w jakie dni się odbywają, ile to kosztuje, czy basen jest czysty? A jacy są prowadzący, czy znają się na rzeczy? A może chciałybyście się zapisać z nami? Chyba nie ma tam podziału wiekowego?
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź, bo aż mnie nęci, żeby już się zapisać!!!
A to ja z Haneczką już jakiś miesiąc temu. Dzisiaj kończy już 3 miesiące (ale ten czas leci, co?).

Gosia i Hania (20.05.2004)

2 odpowiedzi na pytanie: Białostoczanki-basen?

olencja81 Dodane ponad rok temu,

Re: Białostoczanki-basen?

Hej.
Ja już będąc w ciąży byłam na Zwycięstwa zeby zapisać Michałka na basen bo wiedziałam,że cieszy się on powodzeniem i ciężko o wolne miejsca.Wszystkie formalności załatwia się u p.Dyrektor tego obiektu(nawiasem przesympatyczna kobitka). Mój Michał ma 2 tygodnie, pod koniec ciąży rozmawiałam z p.dyrektor i powiedziała mi że miejsca są już zajęte i są potworzone grupy ale można się dowiadywać w późniejszym okresie a ona wpisuje na listę oczekujących. Pytałam o wiek dzieci – najwcześniej można przyjść z 3-miesięczniakiem – więc ty chyba możesz ja zapisałam się na listopad.Zajęcia odbywają się tylko w soboty między 11-17(chyba) bo specjalnie do tego celu podgrzewają wodę. Basen jest czysty (po remoncie) a koszt takiej przyjemności to 150zł za pół roku.Z tego co wiem to nie ma podziału na grupy wiekowe. Najlepiej jak pójdziesz i porozmawiasz z dyrektorką (lub telefonicznie) i nie zwlekaj bo chętnych jest naprawdę dużo. Powodzenia.

eris Dodane ponad rok temu,

Re: Białostoczanki-basen?

Witaj
Zaczelismy chodzić z Matem na basen gdy skończył 3 miesiące (od tego wieku mozna zacząć). Zajęcia odbywają sie raz w tygodniu-sobota, od godziny 11, trwają 30 minut. Dostać sie jest bardzo cięzko-zawsze pierszeństwo mają Ci co juz chodzą. Zajęcia odbywają się na brodziku,jest duzo zabawek, kół. Zajecia prowadzi pani dyrektor -na pierwszych zajęciach pokazuje jak trzeba trzymać dziecko, co można robic itp. Oczywiście potrzebne są specjalne pieluchy do pływania. Do basenu z dzieckiem wchodzi jeden opiekun,. Z doświadczenia powiem, że na basen najlepiej jest pojechać z kimś drugim-bo przecież trzeba sie wytrzeć, ubrać, a ktoś musi w tym czasie zająć się dzieckiem.

Znasz odpowiedź na pytanie: Białostoczanki-basen?

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Dobry ortopeda dziecięcy w Trójmieście?
znacie? chce poddać córke kontroli bo ma krzywe nóżki...... A ze skierowaniem czeka się 4 m-ce, więc chciałabym iść prywatnie, ale jak już wydawać kasę to z głową, więc proszę
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Miki "umie" wierszyk
Moj synuś umie wierszyk!!! Zaczynam " Murzynek", a on na to "Bambooo" więc ja: "W Afryce" a miki "szka" - czyli mieszka i tak jeszcze parę linijek :-)))) Ale robi
Czytaj dalej