Biegunka po antybiotyku

Krzyś przez 7 dni brał zinnat. Kupił przy tym jak noworodek – co karmienie. Lekarka stwierdziła, że to nie jest bardzo dobrze, ale i nie najgorzej, kazała utrzymać antybiotyk.
Tydzień już nie dostaje, a kupki nie wróciły do normy (przed chorobą robił już jedną dziennie, jedną na dwa dni). Dostawał lakcid (2 x dziennie), teraz daję mu lacidofil – trochę jest poprawa, bo już nie co karmienie, ale 4 dziennie (takie “noworodkowe”, nie do końca przetrawione – przepraszam za opis) są :(. Co mu jeszcze mogę dać? Acha, jest wyłącznie na cycu.

7 odpowiedzi na pytanie: Biegunka po antybiotyku

chilli Dodane ponad rok temu,

juz dajesz lacidofil – czekac

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

I długo tak może być? (bo ja już się wygodna zrobiłam i nie chce mi się tak często dziecia z kupy wyciagać ;))

chilli Dodane ponad rok temu,

ze 2 tyg chyba

gosik Dodane ponad rok temu,

Ja tam straszyc nie chcę, ale u nas jak Igo miał kilka miesięcy, bujalismy się równe 6 tygodni….. 🙁
Po antybiotyku wyjałowił się kompletnie mimo podawania lacidofilu.
Tyle że on juz był na mieszance.
Życzę żeby trwało krócej 🙂

Czekac, czekac, kupic dużo pieluch i się w cierpliwośc uzbroic 🙂

agasia75 Dodane ponad rok temu,

Witam !
Mój Szymon ma to samo po antybiotyku też miał biegunke 3 tyg temu skonczył go brac a jego kupy są też nieciekawe żadkie takie noworodkowe nie podoba mi się to, nie podaje już lakcidu ale z tego co was czytam to chyba spowrotem zaczne podawać z apetytem u niego tez nie najlepiej.
Nastepnym razem poprosze o zastrzki bo te zawiesiny to nic dobrego dłużej trzeba czekac na efekty działania i spustoszenie czynia w organizmie maluchów.

lauidz Dodane ponad rok temu,

Z Michala sie lalo po antybiotyku – co karmienie!!!! LALO!!!! nie przesadzam – bylam wykonczona – zmienilam mleko na sojowe – jak reka odial! Nam pomoglo, ale tak jak Szpiliki napisala jak juz dajesz lacidofil to czekaj – ja bym tez powiedziala 2 tyg.

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

U Krzysia przeszło :). Przypadkiem – wróciłam do pracy i nie daję rady wystarczająco odciągać – dostaje 1-2 razy dziennie butlę z NAN. Kupi 1 dziennie na zielono (żelazo)

Znasz odpowiedź na pytanie: Biegunka po antybiotyku

Dodaj komentarz

Dla starających się
Witam
chciałam się przywitać. W listopadzie zadecydowaliśmy się z mężem zacząć starania o Dzidzię, wiem już nieco ale mam nadzieję, że będę mogła skorzystać nieco z Waszego doświadczenia. Pozdrawiam :)
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
porozmawiajmy o wakacjach - Bułgaria
witajcie, Chyba zacznę coś planować na wakacje i tak myślę o Bułgarii. Czy któraś była na wakacjach w Bułgarii z dzieckiem? Polecacie czy odradzacie? W grę wchodzi przelot samolotem (żeby
Czytaj dalej