Biegunka? Sama nie wiem co to

Julka od piątkowego wieczoru robi dziwne kupy – zaczęło się od tego, że przez 3 dni nie mogła jej zrobić, a w piątek usiadła na ubikacji i sporo zrobiła, ale było to rzadkie i takie niezbyt przyjemne w zapachu (sorki za takie szczegółowe opisy). W sobotę rano to samo, choć nie było tego zbyt dużo. Wieczorem znów luźna kupa, cuchnąca, w między czasie puszczała śmierdzące bączki. Niedziela rano – powtórka, wieczorem sporo luźnej kupy, dziś rano znów lekko popuściła. Podaję jej Lacidofil, wczoraj wieczorem dałam Smectę, a dziś rano Enterol. Poza tym żadnych innych objawów. Apetyt ma, może lekko z humorkiem i energią słabiej niż na co dzień no i mam zagadkę, bo nie wiem co to? Od soboty jedziemy na lekkiej diecie, ale kupy się nie zmieniają. Macie jakieś pomysły?

5 odpowiedzi na pytanie: Biegunka? Sama nie wiem co to

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez gacka:Julka od piątkowego wieczoru robi dziwne kupy – zaczęło się od tego, że przez 3 dni nie mogła jej zrobić, a w piątek usiadła na ubikacji i sporo zrobiła, ale było to rzadkie i takie niezbyt przyjemne w zapachu (sorki za takie szczegółowe opisy). W sobotę rano to samo, choć nie było tego zbyt dużo. Wieczorem znów luźna kupa, cuchnąca, w między czasie puszczała śmierdzące bączki. Niedziela rano – powtórka, wieczorem sporo luźnej kupy, dziś rano znów lekko popuściła. Podaję jej Lacidofil, wczoraj wieczorem dałam Smectę, a dziś rano Enterol. Poza tym żadnych innych objawów. Apetyt ma, może lekko z humorkiem i energią słabiej niż na co dzień no i mam zagadkę, bo nie wiem co to? Od soboty jedziemy na lekkiej diecie, ale kupy się nie zmieniają. Macie jakieś pomysły?

Ja mam to samo – gdzieś od środy… Moje młode w międzyczasie miały pełnoobjawowe jelitówki (bez gorączki). Więc stawiam, że to lekko przechodzony wirusek.
Enterol coś tam pomaga, smecta nic.

lettka Dodane ponad rok temu,

mój Kacper też od piątku posrywa, ja podejrzewam, że z przedszkola przyniósł jakiegoś rota (już chyba z 10 raz ), ale dlatego że juz parę razy go przechodził to jest tylko ta kupa taka rzadka i iinych objawów brak. Ja daję enterol 1/dziennie, smectę po kupie, no i dietujemy, zero mleka i przetworów, zupa nie na mięsie tylko na warzywach z ryżem, suchy chleb, bułka, kisiel, no i daje mu jeszcze do picia napar z suszonych jagód.

gacka Dodane ponad rok temu,

Kurcze – u nas bez zmian, a do tego dziś pojawił się w tej luźnej kupie śluz Lekarz zaleca podanie Nifurokzazydu – podać jej czy czekać? Zgłupiałam, bo wydaje mi się, że długo to trwa jak na lekkiego wirusa.

vivian Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez gacka:Kurcze – u nas bez zmian, a do tego dziś pojawił się w tej luźnej kupie śluz Lekarz zaleca podanie Nifurokzazydu – podać jej czy czekać? Zgłupiałam, bo wydaje mi się, że długo to trwa jak na lekkiego wirusa.

podaj

u nas to się zawsze sprawdzało:)

gacka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez vivian:podaj

u nas to się zawsze sprawdzało:)
Dałam i zobaczymy co będzie

Znasz odpowiedź na pytanie: Biegunka? Sama nie wiem co to

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Comedy Central
No właśnie... macie oglądacie ten kanał? Ja mam i powiem szczerze, że zaczynam sie uzależniac...
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
nowy lekarz, nowe metody :)
Ale numer, Dziewczyny! Zmieniłam przychodnię, bo moja irytacja sięgnęła dziś zenitu. Dziecię kaszlące jak stary traktor, zakatarzone, dzwonię do przychodni (oczywiście dodzwoniłam się po godzinie... :( ) a pani recepcjonistka mi mówi,
Czytaj dalej