Forum: ORGANIZACYJNE

Biuro reklamy

W dziale sprzedam jest informacja na temat Biura Reklamy. Nie znalazłam go na forum, a chciałabym zapytać na czym polega współpraca, do której zamieszczono tam również zaproszenie:)?

3 odpowiedzi na pytanie: Biuro reklamy

klucha Dodane ponad rok temu,

nathnel17 Dodane ponad rok temu,

]

staillpag Dodane ponad rok temu,

wczasy dla seniorów

Wyszkowscy seniorzy owo zintegrowana bractwo, jednym ze sposobów na tę integrację jest organizacja dorocznego balu ostatkowego. Tegoroczny odbył się pod patronatem burmistrza, Grzegorza Nowosielskiego. Dwie bicie w tygodniu seniorzy uczęszczają na zajęcia na siłowni, trójka plagi w tygodniu wszystkiego z instruktorką nordic walking wychodzą aż do Deczna czy też spacerują po mieście, mają też lekcje na basenie oraz ogólnorozwojowe szkolenie odbywające się w hali. – Brałam uczestnictwo we wszystkich dotychczasowych edycjach programu, W warsztatch w Konstancinie wzięło udział 100 osób z całej Mowa ojczysta. Uczestnicy warsztatów mieli opcja spotkania się z liderami pracy społecznej. Poznali różne metody natomiast techniki animacji, które mogą byc wykorzystane w pracy spośród grupą. Dowiedzieli się podczas gdy dopiąć celu ciekawe zajęcia międzypokoleniowe; podczas gdy włączyć klub kinematograficzny czy klub wolontariusza; jak wypełnić imprezę integrującą mieszkańców osiedla i wcześniej należałam również aż do klubu Kwadransowych Grubasów, najważniejsza jest umotywowanie a chęci. Między poszczególnymi edycjami programu sama ćwiczę spośród wnukami względnie jeżdżę na rowerze. Aktualnie wnuki się śmieją: babcia twoja osoba na siłownię chodzisz, to dasz radę – mówi Kalina Wysocka, jedna spośród uczestników programu.
Seniorzy skupieni dookoła Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie, Domu Dziennego Pobytu, stowarzyszenia “Promenada”, Wyszkowskiego Ośrodka Kultury – w sumie w pewnym sensie 150 osób – wspólnie ruszyli w tańce, oraz przewodnim motywem balu uprzedni Hawaje, z hawajską palmą, strojami oraz rytmami.

Znasz odpowiedź na pytanie: Biuro reklamy

Dodaj komentarz

Szkolniaki
Sposoby na podniesienie poczucia własnej wartości
Wybieram się z dzieckiem do psychologa, mi.in. w tej sprawie. Ale ostatnio rozmawiałam z osobą, która była z dzieckiem na takiej "terapii" podnoszącej m.in. poczucie własnej wartości, a wszystko za
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Wysoki blok z windą czy niższy ze schodami?
Chciałabym zapytać Was, drogie mamy, jakie macie doświadczenia z targaniem wózka na 2 lub 3 piętro? Myślimy z Mężem bowiem nad kupnem mieszkania i się waham, czego szukać. Z jednej
Czytaj dalej