Forum: Polecam

Biustonosz dla karmiącej mamy

Dziewczyny jaki polecacie biustonosz dla karmiącej mamy? Czy lepsze są zwykłe bawełniane czy mogą byc i tez fiszbinami.Przeszłam dzisiaj prawie wszystkie sklepy i znalazłam tylko jeden nieusztywniany Triumpha ale nie za bardzo mi odpowiada.Będę musiała więc zamówic coś w internecie…macie jakieś sprwadzone?

5 odpowiedzi na pytanie: Biustonosz dla karmiącej mamy

alex77 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez stopka1:Dziewczyny jaki polecacie biustonosz dla karmiącej mamy? Czy lepsze są zwykłe bawełniane czy mogą byc i tez fiszbinami.Przeszłam dzisiaj prawie wszystkie sklepy i znalazłam tylko jeden nieusztywniany Triumpha ale nie za bardzo mi odpowiada.Będę musiała więc zamówic coś w internecie…macie jakieś sprwadzone?

Fiszbiny nie są wskazane u karmiących mam. Lepsze są miękkie, bawełniane.

asia2007 Dodane ponad rok temu,

Na noc zwykły miękki. A w dzień, zwłaszcza na wyjścia, polecam ten:

[Zobacz stronę]

Dobrze trzyma i jest naprawdę ładny (dostępny w różnych kolorach, fiszbiny mi nie przeszkadzały). Wg mnie ma trochę zaniżony rozmiar. Miękkie biustonosze tej firmy też są bardzo wygodnie. POLECAM!

amalka Dodane ponad rok temu,

Fiszbiny w niczym nie przeszkadzają karmiącym mamom, pod warunkiem, że jest prawidłowo dobrany rozmiar bustonosza. To mit o blokowaniu kanalików przez fiszbiny. W prawidłowo dobranym staniku fiszbina okala pierś z jednej strony celując w środek pachy, a z drugiej przylegając do mostka.
Nie polecam bawełnianych ocieplaczy na biust, bo zwłaszcza w czasie karmienia, kiedy piersi stają się ciężkie wymagają porządnego podtrzymania.
Ze względu na szeroką rozmiarówkę i względną etetykę polecam
[Zobacz stronę]

A jeżeli chodzi o dobór rozmiaru to odsyłam do wątku marchewkowej:)
[Zobacz stronę]

stopka1 Dodane ponad rok temu,

🙂 dziękuję !
Tak też myślałam,że fiszbiny w dobrze dopasowanym biustonoszu w niczym nie wadzą…Przy pierwszym dziecku miałam zwykły miękki z canpola i byłam bardzo rozczarowana jakością.Myślę,że teraz w coś lepszego zainwestuję :))

mania78 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez asia2007:Na noc zwykły miękki. A w dzień, zwłaszcza na wyjścia, polecam ten:

[Zobacz stronę]

Dobrze trzyma i jest naprawdę ładny (dostępny w różnych kolorach, fiszbiny mi nie przeszkadzały). Wg mnie ma trochę zaniżony rozmiar. Miękkie biustonosze tej firmy też są bardzo wygodnie. POLECAM!

Ja tez polecam Alles.
Zajrzyj
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: Biustonosz dla karmiącej mamy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Zalało mnie :(
Dziewczyny...... Padam z nóg, załoło mi moja maleńka chałpke, woda wlazła do łazienki, pokoju, kuchni..... Panele, chodniki, meble w kuchni, wszystko do wyrzucenia...... Wyć mi sie chce...........
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
O "terroryzowaniu rodziców" w Szwecji - artykuł
Chodzi za mną to cały czas, więc muszę (bo taki przymus wewnętrzny odczuwam) to po sobie zostawić: [url]http://www.rp.pl/artykul/2,480850.html[/url] Toczyła się dyskusja na ten temat w innym wątku... ale zabrakło nowych danych, a
Czytaj dalej