błagam o odp.

Dziewczyny błagam o pomoc może mi cos wyjaśnicie, bo ja już nie wiem?? a do ginka dopiero w przyszłym tygodniu…
Generalnie cykle zawsze mialam takie sobie mało regularne, prze jakis czas regulowane, a od 2-3 miesiecy były normalne bez regulowania 33 dniowe.

W cyklach nieregulowanych czułam w okresie ok.ovu jakies boleści jajnika, miałam monitoring i to się potwierdziło,ze ovu bywała..

W tym cyklu miałam hsg więc monitoringu nie było bo wiadomo cykl odpuszczony,ale w 13,15,17 dniu śluz super a w 15,16 dc boleści jajnika .Nie mierze tempki,ale zrobiłam sobie test ovu…tylko jeden ,bo wyjechałam i miałam delikatna drugą kreske ..wiec sądziłam ze ovu jednak cos tam kombinuje (?) (Test ovu robiłam w 16-17dc..)
Teraz mam 34dc robiłam wczoraj dla spokoju test ciązowy (negatywny) ..nie zanosi sie na @ tzn..coś mnie tam jakby pobolewa…brzuch jak balon,ale właśnie z tym wiąże sie moje pytanie:
Niby test ovu cos pokazal, śluz był…więc ovu może była…załóżmy,ze była…,ciązy nie ma to czemu ta @ nie przychodzi..Co może być nie tak? Martwi mnie,może to jakies powazne zaburzenia.
Hormony ok..oprócz estradiolu ostatnio na poziomie 160pg/ml w okresie ok.ovu..dziewczyny co ja mam mysleć….na co zwrócić u lekarza uwagę…
POZDRAWIAM

Edited by ania123 on 2004/04/16 10:10.

2 odpowiedzi na pytanie: błagam o odp.

miyu Dodane ponad rok temu,

Re: błagam o odp.

Aniu
a w którym dc robiłaś ten test ovu? Z tego co wiem obie kreski w teście muszą być tej samej grubości żeby można było mówić o zbliżającej się wielkimi krokami ovu. Od momentu pojawienia się obu grubych krech zakłada się 12-36 godzin do ovu. Może więc ovu troszkę Ci się przesunęła i stąd to opóźnienie ?
Pozdrawiam 🙂 i życzę żeby to jednak była fasolka 😉

Miyu
+ moja tempka
[Zobacz stronę]

asiucha Dodane ponad rok temu,

Re: błagam o odp.

Kochana po HSG często @ się opóźnia 3-4 dni – u mnie też tak było. Musisz się uzbroić w cierpliwość i jeszcze poczekać.
Pozdrawiam serdecznie.

Asia
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: błagam o odp.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Do posiadaczek Baby Dreams
Pomóżcie! Mam Starlet, ale myślę, że to, o co chcę spytać, mają inne spacerówki tak samo. Chodzi o osłonę na nóżki. W instrukcji jest napisane, żeby w razie potrzeby przypiąć
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
"niedocukrzona"?
Witajcie, właśnie robiłam test obciążenia glukozą, i wyszły mi wyniki poniżej normy - po 1 godz od wypicia tej wstrętnej glukozy mam 91. Poziom na poczatku i po 2 godz tez
Czytaj dalej