body “Marcinkowski”

dziewczyny !
zamierzam kupic body tej firmy od p.Piotra, ktorego tak polecalyscie. powiedzcie mi tylko, jak ma sie numeracja tych ubranek ? Chce by Adas pochodzil do konca zimy. obecnie ma rozmiar 68. czy jak kupie 74 to wystarczy ? czy to jest duze 74 czy male ? a moze od razu kupic 80 i z glowy ?
bo o jakosci juz mnie przekonalyscie ….
pozdrawiamy !

Maja i

Adaś (19.05.2004)

3 odpowiedzi na pytanie: body “Marcinkowski”

beasia Dodane ponad rok temu,

Re: body “Marcinkowski”

Majeczko!
Te body są super, ja myślę, ze wystarczy Ci rozm. 74, bo one nie są zaniżone, ale wejdź sobie na stronę z ofertą p. Piotra [Zobacz stronę] i w ofercie on ma zamieszczone dokładne wymiary tych ciuszków, to sobie porównasz.
Pozdrawiam serdecznie, buziaczki dla Adaśka !

Basia i Anulka

akia-k Dodane ponad rok temu,

Re: body “Marcinkowski”

Też mam kilka par tych body. Powiem szczerze, że zawsze kupuję większe, bo w przypadku body to kompletnie mi nie przeszkadza. Zawsze wtedy jest luźniej przy pieluszce. Tak więc jak Oskar zaczął nosić rozmiar 80, to body kupowałam w rozmiarze 86 i 92.

Konrad17/5/94 Oskar3/7/03 gg7855428

kulki Dodane ponad rok temu,

Re: body “Marcinkowski”

Rozmiar rozmiarowi nierówny – u tego samego producenta zdarzają się różnice (zauważyłam, że body z krótkim rękawem są zwykle dłuższe od body z długim). Najlepiej zrób tak – weź najlepiej pasujący bodzik, zmierz długość centymetrem i kup taki o 2, a nawet 4 cm dłuższy. A czy to będzie 74 czy 80 czy może 86 to już się nie przejmuj.

Twój mały ma 3 miesiące, to jeszcze będzie szybko rosnąć. Lepiej kup większe i podwijaj rękawki.

Kinga i Łucyjka (6 m-cy)

Znasz odpowiedź na pytanie: body “Marcinkowski”

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
ile kg na plus u mam z nadwagą?
Dziewczyny! mam do Was pytanie-zaznaczę ,że nie pytam z powodu próżności , a jedynie ze strachu o kolana i kręgosłup. Ile przybieraja na wadze w czasie całej ciąży kobiety z nadwagą?
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Szew okrężny-szukam rad (albo pocieszenia)
W 25 tyg. ciąży (czyli tydz. temu) założono mi szew okrężny. W pt. wyszłam do domu. Lekarze pozwolili mi w maiarę normalnie funkcjonować- mogę siedzieć, trochę chodzić - żadnych ciężkich
Czytaj dalej