ból brzucha – czy to macica sie kurczy ?!!!

Witajcie,

Mam sprawę dość bolesną. Od kilku dni bardzo boli mnie brzuch, właściwie podbrzusze pod pępkiem. Jest to ból niepodobny do niczego, taki jakby skurcze, bo przychodzi falami. Czuć to jakby ktoś mi ściskał jakieś wnętrzności i wbijał paznokcie.
Czy to mogą być bóle spowodowane kurczeniem się macicy?!!! Jestem 2 tygodnie po porodzie.

Czy któraś z Was miała takie objawy, bo nie wiem czy pędzić do lekarza czy to po prostu jest normalne i niebawem przejdzie.

Pozdrawiam,
Jagaa

2 odpowiedzi na pytanie: ból brzucha – czy to macica sie kurczy ?!!!

wasia Dodane ponad rok temu,

Re: ból brzucha – czy to macica sie kurczy?!!!

Wg mnie to normalne, zwłaszcza, jeśli ból nasila się podczas karmienia. Jeśli nie towarzyszy temu gorączka to nie ma powodów do zmartwień. Jak bardzo boli to możesz wziąść panadol.

Asia i Ola (9 m-cy!)

magdzik Dodane ponad rok temu,

Re: ból brzucha – czy to macica sie kurczy?!!!

jesli te bóle sa w trakcie karmienia to znak że macica się obkurcza i jest to jak najbardziej prawidłowe. Jeśli zaś trafia się to w innych sytuacjach to może warto skontaktowac się z lekarzem???

,

Znasz odpowiedź na pytanie: ból brzucha – czy to macica sie kurczy ?!!!

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Kaszelek lekki
Czy mogę podać bez konsultacji z lekarzem jakies lekarstewka albo cokolwiek na kaszelek. Mała pokaszluje sobie tak może 3 razy w ciągu doby i ma lekki katarek (tu stowuję sól
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
lipcówki czy już nowe jedzonko?
Własnie chciałabym się dowiedzieć które z Was wprowadziły swoim dzidziusiom nowe jedzonka i jakie? A moze są jeszcze takie jak ja co na razie tylko cycusia dają? ave + Nikola!-02.07.2003 ! [img]/upload/41/50/_169027_n.jpg[/img]
Czytaj dalej