Ból brzucha w 7 tygodniu

Dziewczyny chciałam się zapytać, czy ktoras z was ma podobne dolegliwości do moich, bo nie pamiętam, żebym w pierwszej ciąży tak miała, a nie moge się doszukać nigdzie wiadomości o tych objawach. Mianowicie: 7 tydzień ciaży i mam brzuch jak balon. Czuję się jakbym była cały czas przepełniona, a jednoczesnie głodna, do tego brzuch mnie boli jakby przed okresem ( choć nie do końca w dole). W pierrwszej ciązy brzuch miałam do 4 miesiąca płaski a teraz drugi i…tata mi dzis powiedział że wyglądam jak na czwarty miesiąc. Czy może to być spowodowane tym, iż tam dzieją się teraz rewolucje 🙂 (dzidzia już sobie szykuje mieszkanie itp). Czy któraś z was ma podobne odczucia?

Paulina, Ola

3 odpowiedzi na pytanie: Ból brzucha w 7 tygodniu

ciapa Dodane ponad rok temu,

może wzdęcia?
Na ból brzucha brałam nospe, w większosci przypadków jest to norma, ale skonsultowac trzeba.
Z maich doswiadczeń – przy drugim bejbi brzuch zdecydowanie szybciej rośnie

kurdula Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez missi_g:Dziewczyny chciałam się zapytać, czy ktoras z was ma podobne dolegliwości do moich, bo nie pamiętam, żebym w pierwszej ciąży tak miała, a nie moge się doszukać nigdzie wiadomości o tych objawach. Mianowicie: 7 tydzień ciaży i mam brzuch jak balon. Czuję się jakbym była cały czas przepełniona, a jednoczesnie głodna, do tego brzuch mnie boli jakby przed okresem ( choć nie do końca w dole). W pierrwszej ciązy brzuch miałam do 4 miesiąca płaski a teraz drugi i…tata mi dzis powiedział że wyglądam jak na czwarty miesiąc. Czy może to być spowodowane tym, iż tam dzieją się teraz rewolucje 🙂 (dzidzia już sobie szykuje mieszkanie itp). Czy któraś z was ma podobne odczucia?

Paulina, Ola

Spokojnie, ja w 8 tygodniu wyglądałam jak nadmuchany balon, już się bałam że moze to bliźniaki, wprawdzie to moje trzecie dziecko i u mnei to już wogóle wczesnie było widac brzuszek ale na początku to było od wzdęć, to jest normalne kiedy hormony buzują i zaburzają normy, a co do bóli brzucha to też normalne bo wszystko sie rozciąga wiec póki są znośne i nie mocne to wszystko jest ok, bierz nospe regularnie to mniej będziesz odczuwać te dolegliwosci a nospa też troche pomoże rozkurczowo na jelitka.
Jedz jabłka i suszone śliwki na wzdęcia albo kup soboe syrop Lactuloza on pomaga a nie przeczyszcza, lekarz mi polecił.
Brzuch Ci opadnie jak minał dolegliwośi albo już wtedy dostanies zprawdziwego ciazowego i w ten sposób całe 9 miesięcy będziesz go miała:)
Ale to jest fajne i ja tam nei narzekam!!
pozdrawiam

missi-g Dodane ponad rok temu,

Dzięki dziewczyny:)

Paulina, Ola

Znasz odpowiedź na pytanie: Ból brzucha w 7 tygodniu

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
kawiarnia w Warszawie-pilne
Dziewczyny macie jakąś sprawdzoną kawiarnię w okolicach Torwaru? Pytanie dla mnie bardzo ważne. Potrzebuję takich namiarów na dziś,na już w zaszadzie
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Eurespal?
Wiem, ze w Polsce lekarze go przepisuja, mam pytanie w jakim konkretnie przypadku? Wczoraj go kupilam, bo mi Martinka kaszle (kaszel mokry), ma katar, a dzis juz charczy przy oddychaniu.
Czytaj dalej