bóle podbrzusza

Jestem obecnie w 10 tyg ciąży. Na początku męczyły mnie bóle brzucha, które z pewnością były związane z rozciąganiem się wiązadeł. Parę dni temu zdarzyło mi się straszni zdenerwować; od tego czasu mam bóle podbrzusza. Ból nie jest skurczowu tylko mulący, troche kłujący umiejscowiony dokładnie pod pępkiem na środku. Bardzo mnie to martwi a wizytę u lekarza mam dopiero za 3 tyg, więc proszę poradźcie kobitki!
Czy ten stres mógł wywołac takie bóle?
princesa
termin 24.08.03

3 odpowiedzi na pytanie: bóle podbrzusza

ewa25 Dodane ponad rok temu,

Re: bóle podbrzusza

Nie wiem czy to coś niepokojącego ale ja też czasami miewam takie bóle. Nie są one co prawda bardzo silne ale czuję właśnie coś w postaci ˝mulenia˝. Podobno na początku może się tak zdarzyć, dopóki ból nie będzie się nasilał chyba nie ma powodu do niepokoju.
Ewa 20.08.2003

rudasek Dodane ponad rok temu,

Re: bóle podbrzusza

Witaj!
Nie denerwuj się tylko zadzwoń do lekarza.
Trzy tygodnie to zbyt długo.

Rudasek i Mróweczka.

helenka Dodane ponad rok temu,

Re: bóle podbrzusza

U mnie przez stres zdarzaly sie bole, ale ty nie panikuj od razu! Twoja ciaza dopiero rusza, i roznego rodzaju bolu bedzie jeszcze sporo. Ja cie nie strasze, tylko tak jest. Przede wszystkim nie denerwuj sie, zawsze mozesz pojsc wczesniej do lekarza na konsultacje, albo zadzwonic. A do tego – nie zapominaj ze zawsze mozna wziac no-spe. Nie jest ona grozna nawet w 1 trymestrze, a dziala rozkurczowo na miesnie brzucha, i dobrze pomaga.
Wiec zycze zdrowka i mniej stresu.

Helenka – przyszla mamuska

Znasz odpowiedź na pytanie: bóle podbrzusza

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Bolące gardło
Dziewczyny! Okropnie boli mnie gardło (nie mogę przełknąć śliny) i nie wiem co wziąśc (karmię) Pomocy bo zwariuję (muszę prowadzić lekcje)!!!
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
jak zgubić dziecko
od dnia powrotu mojego męża z tygodniowej delegacji dziecko nie chce spać zasypia z trudem o 24 a o 5 rano jest koniec spania w dzień walczy ze snem jak może i
Czytaj dalej