Bolesne jajeczkowanie.

Moim problemem jest bolesne jajeczkowanie. Wszystko zaczęło się po porodzie, od tego czasu w połowie cyklu odczuwam ból w jajniku, obstawiam, że dzieję się tak przy jajeczkowaniu. Ból trwa ok. 1,5 – 2 dni po czym mam dziwną wydzielinę.. Śluz nie do rozerwania, w dużej ilości – nigdy czegoś takiego nie miałam.
Nie wiem czy martwić się tym, wizytę u gina mam dopiero koniec stycznia.
Czy u Was po porodzie zmieniał się śluz?? W pozostałe dni nie zaobserwowałam go w ogóle – pojawia się tylko w połowie cyklu poprzedzający bólem jajnika.

6 odpowiedzi na pytanie: Bolesne jajeczkowanie.

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Po II dziecku mi sie tak zrobiło. Teraz mam owu bardziej bolesne niż @ :Boje się:

Dodane ponad rok temu,

może tak być- to normalne…ciesz sie, bo bedziesz mogła lepiej zaplanować drugie :Hyhy:

londia Dodane ponad rok temu,

Właśnie, dodam, że miesiączki przed ciążą miałam bardzo bolesne – nie obyło się bez tabletek przeciwbólowych. Teraz miesiączki nie dosyć, że trwają krócej to przechodzę bezboleśnie.

kkurka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ahimsa:Po II dziecku mi sie tak zrobiło. Teraz mam owu bardziej bolesne niż @ :Boje się:

dokładnie mam tak samo:Foch: w sumie @wogóle bezbolesna a owu…hmm ZAWSZWE WIEM KIEDY MAM:Foch:

skrzatimiki Dodane ponad rok temu,

i u mnie się to zmieniło po porodzie ból jajnika jest tak okropny w czasie owulacji ze już się obawiałam że mi coś dolega :Hmmm…:

paolinka Dodane ponad rok temu,

u mnie było dokładnie tak samo poszłam nawet przerażona do lekarza bo skręcało mnie z bólu diagnoza owulacja 🙂 ale nie daj się zmylic bo po jakimś czasie cos mi się przesunęło i myślałam że to ból owu i ze owu już dawno była a po 9 miesiącach niespodzianka:)
co do bólu @ też miałam bardzo bolesne i obfite po porodzie to się zmieniło a po roku znów zmiana co prawda nie są już tak bolesne ale 2 dzień to potop:Foch:

Znasz odpowiedź na pytanie: Bolesne jajeczkowanie.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Czy technologie współcześnie rozwijają dzieci?
Pamiętam jak w szkole podstawowej dodawałam i odejmowałam na liczydle, mnożyłam i dzieliłam pisemnie. Aby napisać wypracowanie z języka polskiego korzystałam z książek w bibliotece, gdyż nie było Internetu. Na
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Niewydolność ciśnieniowa szyjki macicy - Efakt lejka
Witam! Bardzo was proszę kochane o podzielenie się swoimi doświadczeniami... Przesiałam internet w poszukiwaniu różnych historii i "szczęśliwych finałów" ale niewiele znalazłam... W 29 tygodniu zgłosiłam się do lekarza z dziwnymi wodnistymi
Czytaj dalej