boli mnie pierś

Boli mnie pierś, Nie jest zaczerwieniona ani gorąca, nie mam gorączki, ale boli w jednym miejscu jak uderzona. Czekać? Iść do lekarza już? A do jakego lekarza mam się wybrać, bo naprawdę nie wiem. Do ginekologa-poloznika? Do pediatry? Do pierwszego kontaktu? Karmię już prawie 4 miechy. Poradźcie dziewczyny.
Aga i Kuba (25.06.2003)

4 odpowiedzi na pytanie: boli mnie pierś

anies Dodane ponad rok temu,

Re: boli mnie pierś

a może spróbuj rozmasować to miejsce
może to jakis mały zastój
ja tak miałam jak pojechałam do koleżanki i 7 godzin nie odciągałam

Agnieszka i Wojtuś (23.07.2003)

rds Dodane ponad rok temu,

Re: boli mnie pierś

Upewnij sie ze nie zalega Ci pokarm, bo czasem tak sie dzieje, to wcalle nie musi byc zapalenie piersi. Ja mialam cos takiego,ale szybko minęło, moze cie gdzies zawiało.


Maksymilian

Dodane ponad rok temu,

Re: boli mnie pierś

Spróbuj rozmasować, może przejdzie. Jak nie pomoże skontaktuj się ze swoim internistą. Ja miałam podobnie. Nie przechodzilo, nie poszłam do lekarza no i dopadla mnie gorączka i taki ból, że nie życzę nikomu. Musiałam się leczyć antybiotykiem. Dobrze radzę: SZYBKO REAGOWAĆ

Agnieszka i Kacperek (05.03.2003)

joannar Dodane ponad rok temu,

Re: boli mnie pierś

Moim zdaniem powinnaś iść do ginekologa. I IDŹ. Nie lekceważ piersi. Muszą one jeszcze bardzo długo posłużyći Tobie i dziecku i nie tylko:-))
No, ale na powaznie. Idź do lekarza. Kiedy coś mi nie pasuje w piersiach zawsze zwracam uwagę moijej ginekolog i ona bada piersi.

JoannaR i Pawełek 19.09.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: boli mnie pierś

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
upławy..
To okropne, teraz jesteśmy w 35 tygodniu i męczą mnie potworne upławy. Wcześniej było ich mniej, teraz to juz skandal! Czy wy też tak macie? Byłam u gina i wszystko ok!
Czytaj dalej
Dla starających się
temperaturki
Witam Wszystkie starające się:) Mam pytanie dziś postanowiłam mierzyć sobie tem i miałam 36,1 czy to dobrze właśnie jestem w 13 dc i od wczoraj czuje ból jajników:) czy to dobrze?
Czytaj dalej