Boooooli!!!!

Kurcze co mi jest?! Rano nic mnie nie bolało. Później poszłam na pocztę. Było tam okropnie gorąco. Rozpiełam kurtkę. Kolejka była długa, więc trochę się zgrzałam. Opatuliłam się szalikiem, zapięłam kurtkę i powędrowałam dalej: sklepy, bank itd. Przyszłam do domu. Posiedziałam godzinkę zanim nakarmiłam Dawidka. Już przed karmieniem mnie bolała pierś, ale myślałam, że to przez to że go nie karmiłam dawno i uzbierało się mleczka. Opróżnił pierś. A ona boli dalej! Nie jest twarda, a boli pod spodem (w dół od brodawki). Tak mnie teraz boli, że Dawidka na ręce nie mogę wziąć! A jak mnie dotknął ręką to aż skoczyłam z bólu! Czy to zastój? Ale przecież druga nie karmiłam dłużej i mnie nie boli. A może mnie dziś przewiało i mam zapalenie? Wzięłam juz Apap. Ale co dalej? Co w takim wypadku robiłyście?!
A do jakiego lekarza mam iść jak nie przejdzie?
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewa i Dawidek (01.09.2003)

2 odpowiedzi na pytanie: Boooooli!!!!

anastazja Dodane ponad rok temu,

Re: Boooooli!!!!

Mozesz miec zapalenie piersi . Dziewczyny radzily aby robic oklady z rozbitego liscia kapusty, ponoc pomaga.
Idz do zwyklego lekarza domowego , powinien cos doradzic , mozesz zapytac swojego gina o rade lub jesli masz blisko to najlepiej by bylo do poradnii laktacyjnej .

Mama i Jagoda 01-08-03

o-d Dodane ponad rok temu,

Re: Boooooli!!!!

Może być zastój a może być przewianie – moja koleżanka miała takie wrazliwe piersi, że własnie jak ją zawiało, to miała zaraz przeziębione.
Lepiej idź do lekarza – ja byłam w szpitalu, gdzie rodziłam na izbie przyjęć – chyba najlepiej tam, albo do ginekologa jednak… ale nie wiem??

Ola+Staś+Tadzio+Basia

Znasz odpowiedź na pytanie: Boooooli!!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
co na prezent
Za tydzień idziemy na roczek bratanicy mojego męża i kompletnie nie wiemy co jej kupić. Ostatnio widziałam, że bawiła się piramidką Gerbera i materiałową lalką. Proszę doradźcie! Czym wasze córeczki się wtedy
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Co nas cieszy na forum?
Zrobiło się trochę przytłaczająco... Tyle rzeczy niektore z nas drażni... Czy będziemy równie pomysłowe pisząc o tym, co nas na forum cieszy? Na pewno! Chyba dlatego tu jesteśmy :-) [b]Lea i
Czytaj dalej