Boże dlaczego….????

Czasem zadaje takie pytanie….dzis zadałam jak usłyszałam w tv o kolejnych przypadkach maltretowania dzieci…..6-o tygodniowa dziewczynka skatowana przez rodziców….6-o miesięczna dziewczynka prawie zagłodzona przez matkę….
Dlaczego bóg pozwala mieć dzieci takim ludziom….jaki ma w tym cel….wie przecież jak będą cierpieć….

Tyle dobrych ciepłych małżeństw chce miec dzieci i nie moga, a takie potwory mają dzieci i niszczą im zycie…

Dla mnie nie są oni ludźmi…

Ania i Oleńka ( 26.04.2003 )

20 odpowiedzi na pytanie: Boże dlaczego….????

paula26 Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

ja nie wiem jak można być tak bezdusznym człowiekiem…zwierzęciem… ludzie całymi latami nie moga doczekać się dziecka a inni tak je traktują. nie rozumiem tego :((

Paula i Borysek 07.07.2003

agnieszka24 Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

Też zadaję sobie w kółko to pytanie!
Nie rozumiem takich ludzi! To jest podłość, której nie da się usprawiedliwić niczym!

Agnieszka i Michałek

helga Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

Właśnie oglądałam na 1 programie program “Na żywo”. 6-miesięczna Julia leży nieprzytomna w CZD, podłączona do resporatora, ma złamaną kosc udową, obrażenia mózgu, połamane żebra. Lekarze mówią, ze jej stan pogarsza się z godziny na godzinę i najprawdopodobniej nie przeżyje. Nie mam słów. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to to, ze wzięłabym tę kurwe matkę, wyrwała jej macicę i nasypała 5 kg soli do środka. A ojca powiesiła za genitalia i okładała tak długo kijem bejsbolowym, aż by zdechł. Jak można… Takie maleństwo. Coś podobnego może zrobić jedynie zwyrodniały potwór. Żadne zwierze nie zrobiłoby czegoś podobnego ze swoim dzieckiem. Jestem przeciwna karze śmierci, ale uważam, ze takich ludzi powinno sie obowiązkowo sterylizować i skazywac na dożywotnie więzienie, najlepiej w kamieniołomach na Syberii.

Helga i Miki

anek Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

to nie są ludzie…..to nawet nie są zwierzęta…..to są zwykłe śmiecie…..

Ania i Oleńka ( 26.04.2003 )

Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

wlasnie…….JAK RODZICE MOGA TAKIE RZECZY ROBIC WLASNYM DZIECIOM??? Nie rozumiem, nie pojmuje……W glowie sie nie miesci……:(((

guciak i Ninka 27.04.2003

helga Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

Uważam, że porównywanie tych kurew do zwierząt, urąga zwierzętom. Bo one kochają swoje dzieci, dbają o nie. Oczywiście czasem je tez zjadają, ale nie dlatego, zeby się nad nimi znęcac, ale żeby przeżyć albo żeby nikt inny ich nie zabił.

Helga i Miki

anek Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

Słuchaj mnie to się to w głowie nie mieści…. Nie rozumiem…po prostu nie rozumiem….Jak można nie mieć w sobie żadnych uczuć….miłości…litości… Niepowodzenia wyładowywac na maleństwie…..suki, skurwiele…….

Ania i Oleńka ( 26.04.2003 )

kaska Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

Zatłukłabym takich i nawet nieżałowała, Boże jak można, takie maleństwa…płakać mi się chce…..

Kaska i Nadia 17.05.2003

helga Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

Ja też nie mam słów. nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Jedyne na co mnie stać, to wymyślać jak najbardziej okrutne tirtury dla tych zwyrodnialców. Boże, tak bym chciała, żeby ta dziewczynka wyzdrowiała, żeby udało się uratować jej życie…

Helga i Miki

anek Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

i żeby ktoś ją pokochał i dał szczęscie…

Ania i Oleńka ( 26.04.2003 )

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

nie ma odpowiedzi….
to przechodzi ludzkie pojęcie….
brak słów, zeby opisać złosc, jaka się rodzi, gdy słyszy sie takie historie… ta czy inna przerażająca tragedia….łódzkie dzieci zabite w beczkach… brak słów….

Beata&Patryk(03.03.03) [Zobacz stronę]

mamma Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

…w ogóle trudno ich jakoś nazwać,bo samą nazwę by się obraziło… 🙁

Aga-mama Dominiki (5.12.2001)

monia27 Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

A ja tu teraz powiem rzecz kontrowersyjna ale prawdziwa.Gdyby w Polsce aborcja byla dozwolona,duzo mniej dzieci czekalby taki los. Nie mozna nikogo zmuszac do tego zeby miec dziecko.Decyzja o macierzynstwie musi byc swiadoma i odpowiedzialna.

Monia i Tymonek (08.08.03)

pora Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

Normalny człowiek tego nie zrobi, matki, które krzywdzą własne dzieci muszą mieć coś nierówno pod sufitem.
Patrzę na tego mojego szkraba – taki malutki, bezbronny i taki ufny…
Jak można mu coś złego zrobić…
Obudził się…
Uśmiecha się, a ja mam łzy wzruszenia w oczach…
Zaraz dam mu cycucha…

Ada i Juliuszek 17.07.2003

wasia Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

Takie okrucieństwo nie mieści mi się w głowie, nie potrafię spokojnie o tym czytać ani tego ogładać. Od razu mam łzy w oczach, ciśnienie mi skacze i nie mogę spać w nocy. Takich ludzi skazywałabym na długie lata więzienia a dzieci od razu do adopcji, do kochających, nowych rodziców.

Aga i Ania

mamaalusia Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

Ja również jestem za prawem do aborcji, mimo, iż jestem matką. Uważam, że jeśli kobieta nie pokocha swojego dziecka od początku, to trudno będzie jej także pokochać dzieciątko po narodzeniu. Smutne to, ale tak jest. Jeśli dziecku ma sie dziać krzywda, będzie niekochane i niechciane, żyło często w nędzy, to w takim wypadku kobieta powinna mieć taki wybór. Dzieko wychowane w takiej atmosferze, bite, poniżane, głodzone czy maltretowane, będzie zniszczoną jednostką społeczną. Nikła przyszłość czeka takiego malucha. Jakie to smutne…

Agnieszka i Aluś – 17.04.2003 r.

helga Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

Aborcja nie jest rozwiązaniem problemu. Co za różnica, czy kobieta zabije dziecko wcześniej czy później?? Potrzebna jest oświata seksualna, dostępnośc do środków antykoncepcyjnych.

ps. Dodam tylko, ze jestem przeciwniczką obowiązującej obecnie ustawy antyaborcyjnej. Uważam, ze to kobieta powinna decydować, czy urodzi dziecko czy nie, ale nie jest rozwiązanie problemu. Trzeba zapobiegać ciążom a nie je usuwać.

Helga i Miki

monia27 Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

Oczywiscie masz racje,trzeba zapobiegac a nie stosowac aborcje,jestem jak najbardziej za tym ale jezeli nie da sie zapobiec to trzeba miec mozliwosc aborcjii.Jezeli na przyklad kobieta z rodziny patologicznej nie ma pieniedzy na antykocepcje albo nawet o niej nie myslala bo w ciaze zaszla po pijaku,to czemu cierpiec ma dziecko?Dla mnie usuniecie kilku komorek to duzo lepsze rozwiazanie niz katowanie swiadomego dziecka.

Monia i Tymonek (08.08.03)

wiolka30 Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

To sie wlasnie nazywa ironie losu – ludzie ktorzy pragna miec dziecko, kochac je, opiekowac sie nim nie moga miec z roznych przyczyn – a tacy zwyrodnialcy rodza dzieci byle kiedy i takie byle jakie zycie maja te dzieci. Niestety. Tez mi serce peka gdy o tym slysze.
Pozdrawiam

Wiolka i Julka 05-03-2003

wba Dodane ponad rok temu,

Re: Boże dlaczego….????

mnie tez serce o malo nie peklo jak to zobaczylam, po prostu brak slow…
pozdrawiam
wiola i dima 02.09.03

Znasz odpowiedź na pytanie: Boże dlaczego….????

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
co byście zrobiły facetowi???
Powiedzmy, że kobieta czuwa mad dzieckiem rano (bardzo rano) leżąc przy łóżeczku. Daje 1-szy posilek, wcześniej przewinęła. Idzie do sypialni do męża o 8:30 i mówi, że chciałaby sie normalnie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Dziecko i zwierzę w domu.
Będąc w ciąży martwiłam się jak to będzie, jak zareaguje mój kot na synka. I wiecie co, zupełnie niepotrzebnie. Zresztą same poczytajcie jak to było u innych. [url]https://www.dzieckoinfo.com/forum/showthreaded.php?Cat=&Board=kiedydziecko&Number=309734&page=0&view=collapsed&sb=5&part=2&vc=1[/url] [img]https://autokacik.pl/pictures/11560.jpg[/img][b]GOHA i Dareczek
Czytaj dalej