brak cierpliwość :-(

Witam! Zaglądałam na to forum przed laty jak byłam w ciąży ze strszym synkiem a Jaś już jutro skończy 5 latek a mały w maju 3 latka. Czas biegnie błyskawicznie!!! Pozdrawiam wszystkich !!! A już nie mam siły do moich skarbów. Cały czas kłócą się i rywalizują ze sobą a nawet biją.
Ciągle słysze nie i nie… zaczeli podnosić głos,pyskować nie chcą słuchać….Zaczynam tracić cierpliwość i puszczają mi nerwy.
Wybaczcie,że się Wam wyżalam…myślicie,że to jakiś bunt?? Może wystawią moją cierpliwość na próbę? Rady super niani nie działają 🙁 Sama już nie wiem… Może to ze mną jest coś nie tak???

3 odpowiedzi na pytanie: brak cierpliwość :-(

renata-fx Dodane ponad rok temu,

witaj, myślę, że z Tobą wszystko jest ok. Ja nie mogę wypowiadać sie na temat dwójki dzieciaczków, bo mam tylko jednego, ale chcę Cię pocieszyć – nieżle mi daje w kość. Ztego co wiem w większości rodzinach tak jest, że dzieciaki biją się, krzyczą itd. My jako rodzice musimy po prostu przez to przejśćW wolnej chwili ( ja to robię póżną nocką)poczytaj forum, zobaczysz nie jesteś sama. Trzymam kciuki

yoko Dodane ponad rok temu,

rodzeństwa tak mają niestety…
a rady super niani dzialają, oj działają, pod warunkiem że my też wg. nich działamy stanowczo i konsekwentnie:)

jasfilipek Dodane ponad rok temu,

Dzięki dziewczyny! Cieszę się,że tu zajrzałam!

Znasz odpowiedź na pytanie: brak cierpliwość :-(

Dodaj komentarz

Zdrowie i uroda
Problem z powieka
Pierwszy raz w zyciu mi sie cos takiego przydarza i nie wiem skad i dlaczego i co z tym robic. Prawa powieka - zaczerwieniona, luszczy sie, na przemian albo boli,
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
6-latki idą do szkoły...
Sejm uchwalił ustawę...[url]https://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6194890,.html[/url] Super:(
Czytaj dalej