Brak kupki

Mój Filipek ma 3,5 miesiąca i od jakiegoś czasu zaczeły się problemy z kupką. Jak był maleńki robił po każdym karmieniu, natomiast teraz mija kilka dni i nic. W zeszłym tygodniu po 5 dniach wsadziłam mu czopek glicerynowy i wtedy się załatwił ale teraz znowu mija 4 dzień bez kupki. Podaję mu juz soczek jabłkowy i herbatkę ułatwiającą trawienie ale nie przynosi to żadnych rezultatów. Dodam, że nie ma zaparć bo kupka jest lużna i z prykusami też nie ma problemu. Poradzcie mi co mogę mu podać lub co ja mogłabym zjeść aby kupa była częściej. Trochę się martwię. Pomóżcie.
Misio i Filipek (13.11.2003)

2 odpowiedzi na pytanie: Brak kupki

marzena29 Dodane ponad rok temu,

Re: Brak kupki

Jeżeli nie ma zaparć to po co dajesz mu czopek?
Dziecko ma prawo robic kupki kilka razy dziennie lub raz na kilka dni,nie przejmuj sie,jak nie placze wszystko jest w porządku,czopki glicerynowe na dłuższa mete nie sa dobre,dziecko uzaleznia sie od nich i nie potrafi inaczej zrobic kupki.

Marzena z Julią 28.07.03

kossa Dodane ponad rok temu,

Re: Brak kupki

Podobno to normalne u 3-miesięczniaków. Moja Oleńka też od zawsze robiła po kilka kupek dziennie, a gdy skończyła 3 miechy aż przez 6 dni nie wypróżniała się! Oczywiście poleciałam do lekarza, ale mnie uspokoił twierdząc, że do 7-10 dni dziecko może nie oddawać stolca. Potem wszystko wróciło do normy i do dnia dzisiejszego robi po 2-3 kupki dziennie.
,

Ewa i Oleńka (31.07.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Brak kupki

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Jestem taka samotna.....
Nie wiem jak to u was jest z partnerami, ale ja mam wrazenie ze moj mnie w ogole nie rozumie.W ogole ostatnio nie czuje od niego zadnej milosci, checi bycia
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Pytanie o roczkowe menu - TORT
Przede wszystkim chodzi mi o torcik :-) Jaki - w sensie - z czego, z czym :-) Mateusz nie jest alergikiem, ale nie je żadnych słodyczy i nie będzie długo ich jadł
Czytaj dalej