Bromergin i Luteina czy to pomoże?

Hej Dziewczyny!
Od zawsze miałam nieregularne okresy, ale ginekolodzy twierdzili że niektóre kobiety tak mają i przepisywali mi tabletki antykoncepcyjne. Ostatnio zrobiłam sobie badania hormonalne bo przygotowuje się do zajścia w ciąże i okazało sie że mam podwyższoną prolaktynę, i to pewnie było przyczyną moich nieregularnych okresów. Teraz biorę bromergon 1/2 tabletki na noc i od 16 do 25 dc luteinę. Dzięki temu zestawowi mam uregulowane 28 dniowe cykle. Mam pytanie czy któraś z was też bierze taki zestaw i czy może udało sie którejś zajść w ciąże po takiej kuracji?

1 odpowiedzi na pytanie: Bromergin i Luteina czy to pomoże?

tuya Dodane ponad rok temu,

Re: Bromergin i Luteina czy to pomoże?

ja miałam też nieregularne cykle, wahały się od 25 do 48 dni masakra!!! z powodu specyfiki pracy mojego męża(wyjeżdza na kilku miesięczne kontrakty zagraniczne) to miałam tylko 3,4 cykle na zajście w ciąże, a potem przymusowa 4 miesięczna przerwa. Tak więc moj lekarz przepisał mi clostilbergyt po 1 tebl. od 5 do 10 dc, + luteina od 15 do 25 dc+ bromergon 1/4 tabletki. (po luteinie w ciągu tygodnia powinna wystąpić miesiączka, ja miałam po 3 dniach, tak więc skróciły mi się cykle)
1 cykl = brak owulacji ;-(
podwojona dawka clo
2cykl=, piękny pęcherzyk, podany zastrzyk, który zapewnił by ten pęcherzyk pękł- ciąży brak ;-(
3 cykl=, pęcherzyk w 12 dc był już zbyt dojrzały by podać zastrzyk i niestety nie pękł-ciąży barak;-(
potem mąż wyjechał, ja odstawiłam wszystko łącznie z monitoringiem, bo lekarz namawiał mnie by chociaż pod nieobecność męża obserwować czy bedzie owulacja bez wspomagaczy-odmówiłam bo miałam dosyć i musiałam zając sie kilogramami których mi przybyło ok 10!!!!!! (niestety tak moj organizm reaguje na jakiekolwiek kuracje hormonalne)
potem mąż wrócił (po 4 mc) i w drugim cyklu po jego powrocie zaszłam w ciąże ;-))))))))))))
chociaż już pól roku nie brałam hormonów to myślę,że ich obecność nadal była w organizmie, stąd tak szybka ciąża….
ale się rozpisałam 😉 Tobie też życzę powodzenia.

Znasz odpowiedź na pytanie: Bromergin i Luteina czy to pomoże?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
butelki
Od kiedy powinno sie wyeliminowac kompletnie butelki i przerzucic na kubeczki, kapki,niekapki?
Czytaj dalej
Dla starających się
WItajcie
Witam wszystkie Panie :) od kilku miesięcy tu zaglądam i czerpię wiedzę z Waszych historii. Mój problem to wysoka prolaktyna. W tej chwili jestem na etapie, że po 4 miesiącach brania
Czytaj dalej