BROMERGON

dziewczyny czy któraś z was stosowała ten lek na zatrzymanie laktacji?Miałyście jakieś skutki uboczne?i w jakich dawkach go brałyście?pozdrawiam Moniqe

5 odpowiedzi na pytanie: BROMERGON

 1. Re: BROMERGON

  ja stosowałam, niestety nie moge sobie przypomniec jak, ale zdaje się, że pierwszego dnia 2 tabletki na dobe, pozniej po jednej do konca opakowania. Ja mialam powazne zapalenie piersi więc stąd te 2 tabletki na początku. Nie miałam żadnych objawów ubocznych, nic więcej poza tymi tabletkami nie robiłam, ale ja nie miałam juz duzo pokarmu (mały był już dokarmiany)
  Pozdrawiam
  Aga

  • Re: BROMERGON

   Używałam bromergonu dwukrotnie ze względu na hiperprolaktynemię. Dawek nie pamiętam (było to dość dawno), ale i tak by Ci sie nie przydały, bo cel inny. Jesli chodzi o skutki uboczne to za pierwszym razem miałam problemy z zasypianiem i musiałam brac go wcześniej, a nie wieczorem, a za drugim odwrotnie: prawie zemdlałam po wzięciu pierwszej dawki. Potem było OK.
   Pozdrawiam

   Kaśka mama Zuzanki (16.10.2002)

   • Re: BROMERGON

    Ja brałam dawek za bardzo nie pamiętam, ale najpierw były chyba po dwie tabletki dziennie rano i wieczorem, potem po pół tabletki. Trzeba uważać z Bromergonem bo może wywołać omdlenia zawroty głowy itp. Ja rano brałam tabletę o 4 rano żeby w razie czego mąż mi pomógł przy dziecku przed wyjsciem z pracy.
    Skutków ubocznych nie miałam

    Izka i Zuzanka (12.V.2002 r.)

    • Re: BROMERGON

     ja brałam dostinex jest droższy bo 2 tabletki ok 100 zł ale za to bierzesz tylko te 2 tabletki. Po pół tabletki rano i wieczorem. Skutków ubocznych nie zauważyłam, i bierze sie tylko 2 dni a nie 2 tygodnie. Pozdrawiam Iza

     • Redo Kluchy

      Droga Kluseczko dziękuje za odpowiedz dotyczącą bromergonu.ćhciała bym się jeszcze spytać ile twoja dzidzia miała wtedy miesięcy i czy dużo miałaś pokarmu.?dzięki.


      -Moniqe-
      (17.05.99)(21.03.03)

      Znasz odpowiedź na pytanie: BROMERGON

      Dodaj komentarz

      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo