Bromocorn….ktoś zna….

Dziewczyny poradźcie, bo sama już nie wiem co mam robić…..

Tydzień temu odstawiłam Bromocorn, bo myślałam, że jestem w ciąży, a w ulotce tego leku jest “preparatu nie podaje się kobietom w ciąży”……….teraz w tym cyklu brałam też Clo (3-7 d.c.), a potem Luteinę (19-25 d.c.), do tego Bromocorn codziennie po pół tabletki………….

Dzisiaj przyszła ta cholerna małpa, w ten poniedziałek wypada 3 d.c. więc zacznę brać Clo…, a co z Bromocornem ? zacząć brać czy nie ? jeśli tak to od kiedy ? czy któraś z Was wie ? Proszę o pomoc.

violka

3 odpowiedzi na pytanie: Bromocorn….ktoś zna….

Dodane ponad rok temu,

Re: Bromocorn….ktoś zna….

niestety o Bromocornie nigdy nie slyszalam…ja tez bede teraz lada moment brala Clo od 3 do 7 dc, ale podejrzewam, za okres dostane dopiero jutro lub pojutrze, wiec pewnie kolo czwartku rozpoczne Clo. Potem ide na monitoring ovu. a na co jest ten Bromocorn?

Sylvie

violka Dodane ponad rok temu,

Re: Bromocorn….ktoś zna….

Bromocorn to lek wspomagający regulowanie miesiączkowania i jajeczkowania

violka Dodane ponad rok temu,

Re: Bromocorn….ktoś zna….

Naprawdę nikt nie zna tego leku ???????

Boże to co ten gin mi przepisał ?????

Znasz odpowiedź na pytanie: Bromocorn….ktoś zna….?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Sex w ciąży
Mam pytanie? Czytałam ,że kobiety lubią sex w ciży i przeżywają cudowne chwile. Odkąd zaszłam w ciązę mam ochotę ale boję się że zaszkodzę że coś się stanie, lekarz mówi
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jaka woda-do dziewczyn karmiacych sztucznie
Karmie mojego Kamila sztucznie,mlekiem NAN 1 H.A.Uzywam wody Zywiec,przegotowanej.Zastanawiam sie,czy to konieczne?Jakiej wy wody uzywacie?W szpitalu,jak go dokramialy polozne, to uzywaly wody z kranu. [img]http://foto.onet.pl/upload/38/81/_114461_n.jpg[/img] Kasia i Kamilek urodzony 15 maja 2003
Czytaj dalej