Brzydki zapach potu pod paszkami u 6,5 latka

Wczoraj poczułam po zabawie u Kuby brzydki zapach pod paszkami. Miał zapach normalnego potu u dorosłego. Nigdy wcześniej tego nie czułam. Tak się zastanawiam czym to może być spowodowane-hormony? Spotkałyście z czymś takim..?
Kasia i Kuba 6,5 i Dominik 14 lat

5 odpowiedzi na pytanie: Brzydki zapach potu pod paszkami u 6,5 latka

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez KasiaLublin:Wczoraj poczułam po zabawie u Kuby brzydki zapach pod paszkami. Miał zapach normalnego potu u dorosłego. Nigdy wcześniej tego nie czułam. Tak się zastanawiam czym to może być spowodowane-hormony? Spotkałyście z czymś takim..?
Kasia i Kuba 6,5 i Dominik 14 lat

Podobno teraz z powodu chemii w żarciu coraz częściej występuje przedwczesne dojrzewanie (7 letnie dziewczynki dostają miesiączki). Wydaje mi się, że normalnie smierdzieć to zaczynają dopiero nastolatki… Ja bym to sprawdziła u lekarza.

Drugie co mi się nasunęło – a co jadł? Sporo substancji przenika do potu i zmienia jego zapach (z tych najbardziej spektakularnych: czosnek, augmentin…)

kasialublin Dodane ponad rok temu,

W sumie nic takiego nie jadł…..On jest duży jak na swój wiek. Ma 135cm i waży 29 kilo. Na bilansie kobieta powiedziała że wg norm jest jak 9 latek. WIerzyć mi się w to nie chciało-pewnie te statystyki to do d….są. Przy najbliższej okazji u lekarza zapytam o ten zapach. Ech…
Kasia

ewa7612 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez KasiaLublin:W sumie nic takiego nie jadł…..On jest duży jak na swój wiek. Ma 135cm i waży 29 kilo. Na bilansie kobieta powiedziała że wg norm jest jak 9 latek. WIerzyć mi się w to nie chciało-pewnie te statystyki to do d….są. Przy najbliższej okazji u lekarza zapytam o ten zapach. Ech…
Kasia

Kasia, pytałaś? I co powiedział lekarz?

Dziś też wyczułam u Kuby zapach potu, najpierw siebie obwąchałam, bo myślałam że to ja (ja używam sztyftu) ale byłam w szoku, bo to on!!!

kasialublin Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Ewa7612:Kasia, pytałaś? I co powiedział lekarz?

Dziś też wyczułam u Kuby zapach potu, najpierw siebie obwąchałam, bo myślałam że to ja (ja używam sztyftu) ale byłam w szoku, bo to on!!!

Niestety nie pytałam bo w sumie zapomniałam… Ale poczytawszy trochę na necie stwierdziłam że w tym wieku tak może być…przy najbliższej okazji zapytam… Na razie jesteśmy po antybiotyku na szkarlatynę (w tamtym roku o tej samej porze tez chorował na to choróbsko). Jutro idę na wymaz ze wszystkimi domownikami w celu stwierdzenia nosicielstwa paciorkowcowego.
Pozdrówka
Kasia i Kuba 6,5 +Dominik 14 lat

ewa7612 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez KasiaLublin:Niestety nie pytałam bo w sumie zapomniałam… Ale poczytawszy trochę na necie stwierdziłam że w tym wieku tak może być…przy najbliższej okazji zapytam… Na razie jesteśmy po antybiotyku na szkarlatynę (w tamtym roku o tej samej porze tez chorował na to choróbsko). Jutro idę na wymaz ze wszystkimi domownikami w celu stwierdzenia nosicielstwa paciorkowcowego.
Pozdrówka
Kasia i Kuba 6,5 +Dominik 14 lat

Dzięki za odpowiedź:) właśnie też poczytałam i niby nic strasznego nie piszą, więc chyba tak już mają te nasze dzieci;)
Ale jeśli będę u pediatry to też zapytam, choć mam nadzieję, że nieprędko, bo w zimie to bywaliśmy często (no chyba, że te trzy krostki u młodszego okażą się ospą, to już w poniedziąłek będę;):Boje się:)

Zdrówka dla Twoich

Znasz odpowiedź na pytanie: Brzydki zapach potu pod paszkami u 6,5 latka

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Krostki na pupci.....
witam:) mam z moja NAtalka 2 latka problem...otoz na pupci, blizej krzyza ma takei czerwone krostki...probowalam juz chyba wszystkiego - sudokrem, tormentriom, triderm i nic dalej sa.... zauwazylam ze jak w dzien
Czytaj dalej
Szkolniaki
Pokój dla przyszłego szkolniaka
Wanda ma 5 lat, za rok idzie do szkoły... wiec chce w wakacje jej pokój przystosować do nowych potrzeb. Szukałam, oglądałam... chce coś co nie zajmuje dużo miejsca... a ma
Czytaj dalej