Forum: Karmienie

…budzenie sie w nocy ???

Zosia ma dwa tygodnie jest grzeczna w sumie je(piers) i spi po 3, 4 godziny nie wiem tylko dlaczego w nocy budzi mi sie jak z zegarkiem w reku co godzine zeby popic z piersi tak ok.10min. i zasypia. Przeciez takie male dziecko jeszcze nie rozroznia dnia i nocy wiec dlaczego tak rozne spanie w nocy i za dnia??? Moze ktoras z mam ma sposob na dluzsze spanie;-) Pozdrawiam

4 odpowiedzi na pytanie: …budzenie sie w nocy ???

suzzie Dodane ponad rok temu,

Re: …budzenie sie w nocy ???

[Zobacz stronę]

Michał (11.08.2004)

monti Dodane ponad rok temu,

Re: …budzenie sie w nocy ???

-Miałam podobny problem, Oliwka spała pięknie w dzień a w nocy horror.Wg mnie to miała przestawione dzień i noc. Obecnie to wie,że jest dzień i jest noc, tak mi się wydaje,bo w dzień nie śpi a w nocy śpi po 3 godzinki (strasznie mało śpi jak na mój gust).
A zrobiłam tak: w dzień budziłam ją jak najczęściej i karmiłam oraz starałam się aby wszystkow ciągu dnia odbywało się o stałej porze, głównie kąpiel. NO i udało się zwłaszcza zasypianie po kąpiel.
Tylko dlaczego tak krótko śpi??!!
Powodzenia i cierpliwości

Monika i Oliwka (04.01.05)

monti Dodane ponad rok temu,

Re: …budzenie sie w nocy ???

Cześć! Pamiętasz mnie?
Ale ten twój Michaś duży a jaki fajny!!
Pozdrawiamy

Monika i Oliwka (04.01.05)

olinja Dodane ponad rok temu,

Re: …budzenie sie w nocy ???

hehehe ja mam tak samo. Jonatan śpi w dzień jak kamyczek budzi sie tylko co trzy godziny na jedzonko. A w nocy to jest aktywny co godzine. No i myśle sobie, że to ma zwiazek z nierozróznainiem por dnia. Dzięki, ze napisłąyście jak to zmienić. Spróbuję.

Olinka i Jonatan (20.04.2005r.);

Znasz odpowiedź na pytanie: …budzenie sie w nocy ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Zaglosujecie???
Olivia brala udzial w castingu, i zakwalifikowala sie!! Juz jej wybrane zdjecia z sesji zdjeciowej znajduja sie w internecie, jezeli ktos ma ochote zobaczyc, nizej podam linka, nieodmowimy tez, jezeli
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
ilę za wizytę u gin?
Jestem w 8 tyg ciąży więc we wtorek wybrałam się w końcu do lekarza. Za wizytę zapłaciłam 70.00 zł +40.00 zł USG. Czy uważacie że to dużo? (mieszkam w Gdańsku).
Czytaj dalej