buty po kolegach….

Może tytuł brzmi dziwnie, ale o to właśnie mi chodzi. Moja koleżanka dała mi kilka par bucików po swoim synku i zaczęłam się zastanawiać, czy mogę je wkładać mojej Oli. Czy nie ma jakichś przeciwskazań, bo chyba każde dziecko inaczej ustawia stópki…..kiedyś słyszałam, że bucików się nie pożycza….

Aga i Ola 16/01/04

6 odpowiedzi na pytanie: buty po kolegach….

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: buty po kolegach….

jestem daleka od noszenia używanego obuwia, szczególnie tego schodzonego z powodów takich o jakich piszesz 🙂

anet Dodane ponad rok temu,

Re: buty po kolegach….

nie jest to dobry pomysl mysle
dzieci roznie stawiaja stopki, moga miec wady itp, buciki tym samym sa odksztalcone i poziej takie obuwie moze miec zly wplyw na stopke innego dziecka

Agniesia 7.07.02 +Adrianek 3.01.04

elzi Dodane ponad rok temu,

Re: buty po kolegach….

Też myślę, że to niezbyt dobry pomysł, odkształcone buciki moga źle wpływać na stópki Twojego dziecka.
Pozdrawiam,

Elzi i po prostu Michał 25.02.2003

agus-25 Dodane ponad rok temu,

Re: buty po kolegach….

Chyba wszytko zależy od tego czy stać Ciebie na nowe buciki dla dziecka czy nie, bo w końcu nawet takie noszone są lepsze niż żadne. Może zachowaj je jako buciki zastępcze a kup jakieś jedne porządne w których będzie chodzić na codzień a tamte w razie awarii jak się np. przemoczą albo jak trzeba będzie np. wyprać. Wszystko też zalezy od tego w jakim stanie są buciki czesto dzieci mają buciki na nogach tylko parę razy, sama wiem jak wyglądają buciki po moim synku. Buciki które kupiłam ma na jesień miał ubrane tylko parę razy i są jak nowe. Napewno jednak nie założyłabym butów które mają zdarte podeszwy, są powyginane i przepocone.

dorota27 Dodane ponad rok temu,

Re: buty po kolegach….

chyba wszsytko zalezy od tego w jakim stanie sa te uzywane buciki..prawda?..jesli sa juz mocno schodzone..to wiadomo.. Nie ma sensu.. Ale jezeli sa w dobrym stanie..to nie widze zadnych przciwwskazan..oczywiscie po uprzednim wyczysczeniu..:)
pozd:)
aa..i dodam ze sama czesto kupuje uzywane rzeczy i buty..i nie gardze prezentami od znajomych..choc mieszkam w usa..gdzie powszechnie iwadomo ze nawet nowe rzeczy sa stosunkowo tanie:)

claudia..ur.29maja2003;)))

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Re: buty po kolegach….

Zgadzam się z Toba. Basiuta nosi butki używane i przy okazji bardzo za to dziękujemy!!!!!!!!

Anka i Basiulec z 17.12.2002

Znasz odpowiedź na pytanie: buty po kolegach….

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
po wizycie u gastrologa - zaparcia i psycholog
byłam z moim rumburakiem u gastrologa. jestem pełna optymizmu, ze problemy mojego dziecka za kilka(kilkanście tygodni) będa tylko wspomnieniem. niestety takie notoryczne zaparcia nie ustępują przez kilka dni. jestem pod wrażeniam
Czytaj dalej
Karmienie
Problem z prawą piersią
Witam wszystkie Mamy! Od początku karmienia mojego już 7-tygodniowego synka miałam problem z lakatacją w prawej piersi. Chodzi o to, że produkuje ona prawie dwa razy więcej mleka aniżeli lewa.
Czytaj dalej