Forum: Polecam

carrefour

nie znam szczegółów, ale właśnie widziałam w reklamie, że w weekend jest 30 % zniżki na zabawki ( i na coś jeszcze, ale już nie zwróciłam uwagi)

5 odpowiedzi na pytanie: carrefour

jaga Dodane ponad rok temu,

A ja się ucieszyłam, jak zobaczyłam świąteczny katalog carrefoura. Juz wybraliśmy zabawki – wymarzone, tańsze niż wszędzie dookoła. Jeden problem – w żadnym carrefourze w Wawie ich nie było 😉 A na papierze tak ładnie wyglądały 😉

kasia Dodane ponad rok temu,

dziewczyny była któraś? jak wygląda sytuacja z zabawkami, bo ja muszę jeszcze dwie dokupić i nie wiem czy jest sens tam jutro jechać :Niepewny:

ewa25 Dodane ponad rok temu,

Ja byłam dzisiaj i zniżka owszem jest ale nie na wszystkie zabawki tylko na wybrane. Zabawek ogólnie było sporo ale przecenionych zdecydowanie niewiele.

gacka Dodane ponad rok temu,

Zabawek było sporo, zainteresowanie średnie, a przy kasie okazało się, że na jedną głowę ze zniżką można wziąć 2 sztuki zabawek:Strach:.

agago Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez gacka:Zabawek było sporo, zainteresowanie średnie, a przy kasie okazało się, że na jedną głowę ze zniżką można wziąć 2 sztuki zabawek:Strach:.

kiedyś na jedną głowę dwie rolki papieru dawali:Hyhy:

Znasz odpowiedź na pytanie: carrefour?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
dla debiutujących mam-wyszperane
całkiem fajny poradnik i ze zdjęciami [url]http://www.wczesniak.pl/publikacje/Poradnik-srodek.pdf[/url]
Czytaj dalej
Atrakcje dla dzieci Zakopane Tematy, których nie znalazłam w forum
Co robić w Zakopanem zimą z dzieckiem?
Zakopane zimą z małymi dziećmi Jedziemy zimą z dziećmi (półroczniakiem i 3-latkiem) do Zakopanego. Co z dziećmi w takim wieku warto i da się zobaczyć? Gdzie wejść? Gdzie wjechać? Co zwiedzić?
Czytaj dalej