Centrum Zdrowia Dzieka – pytań kilka

Zbliża się termin naszej wizyty i od razu najprawdopodobniej ma być hospitacja – młoda ma mieć udrażniane kanaliki, część informacji już mam od kolezanki z foruma 🙂 część pytań mi się jeszcze kotłuje i może mi pomożecie

1. Czy do poradni potrzebne jest skierowanie od jakiegoś lekarza – chodzi o okulistyczną – moja rodzinna twierdzi, że mi nie wypisze, że muszę znaleźć jakiegoś okulistę, który mi skierowanie wypisze, a może w ogóle nie jest potrzebne?

2. Mamy wizytę w piątek… może macie jakieś doświadczenia jak wygląda sprawa z hospitalizacją, u mnie w szpitalu weekend to martwy okres jeżeli chodzi o badania i robienie czegokolwiek. Ewentualnie jak nas przyjmą a zabieg w poniedziałek to czy wypuszczają na przepustkę? Czy może dopiero na poniedziałek nas umówią…

3. Sprawa łóżek dla rodzica wiem, ze nie zaciekawie, czyli karimata pewnie potrzeba, jakies dodatkowe koszty za pobyt rodzica wchodzą w grę?

4. Jak wygląda obecność rodzica w trakcie/bezpośrednio po zabiegu?

5. Sprawa przyjęcia do poradni – jak to wygląda – mamy być między 9 a 13 – od razu idziemy do poradni czy czeka się jeszcze w gigantycznej kolejce do poradni ogólnej w celu założenia kartoteki i dostania numerka (tak jest np w wojewódzkim w Rzeszowie)?

6. Czy parking tam jest bezproblemowy czy trzeba się nagimnastykować?

To w sumie tyle

Dzięki z góry

4 odpowiedzi na pytanie: Centrum Zdrowia Dzieka – pytań kilka

Dodane ponad rok temu,

szczeze mówiąc nie mam pojęcia
ale jakbyś potrzebowala pomocy to pisz smiało.

adik11 Dodane ponad rok temu,

Moge odpowiedziec tylko w kwestii parkingu – jest platny przy samym szpitalu, mozna tez parkowac na ulicy przed szpitalem (bezplatnie) ale nie wiem do ktorej godziny sa jakies wolne miejsca.

gobin Dodane ponad rok temu,

może to pomoże trochę [Zobacz stronę]

ciapa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez gobin:może to pomoże trochę [Zobacz stronę]

:Wstyd::Wstyd::Wstyd:

Dzięki, nie wpadłam na to

Znasz odpowiedź na pytanie: Centrum Zdrowia Dzieka – pytań kilka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zdrowie i uroda
Depilacja - pachy
Co używacie? Nie jetem jakoś wybitnie obdarzona włosami ale ile bym nie darła maszynka to nie jestem zadowolona z efektu. Chyba do jakiegoś kremu musze się przekonać:Niepewny:
Czytaj dalej
Dla starających się
Swędzi, piecze, łuszczy się masakra!!!
Dziewczynki piszę tu bo wiem że jesteście pomocne zawsze i wszędzie i w każdym temacie, a juz nie mogę wytrzymać... Od jakiegoś czasu mam problem z moim dołem i to
Czytaj dalej