Chcę Was pocieszyć

Jestem nowa na forum, ale śledzę wszystko już od dłuższego czasu. Czytanie Waszych postów bardzo mi pomogłow trudnych chwilach. Zapisałam się tu głównie dla Was, bo bardzo chciałam Was pocieszyć. Pierwszą ciążę przeszłam książkowo, w drugiej więc czułam się pewniej. Niestety straciłam ją w 10 tygodniu z powodu zaśniadu. Byłam w szoku i załamana. Prawie pewna,że już nigdy więcej się nie uda. Ale urodziłam drugie dzieciątko, choć miałam początkowo problemy i ciąża była zagrożona. Potem znów poronienie- puste jajo płodowe. Znów cios i załamanie. Byłam jednak zdeterminowana. Chciałam wierzyć i udało się po raz trzeci. I tak spełniło się moje marzenie o trójce maluchów. Wam też się uda!!!!! Nie załamujcie się, wierzcie. Poronienie, nawet takie, któremu towarzyszy zaśniad, niczego nie przesądza! Trzymam kciuki za Was wszystkie i życzę wspaniałych Maciupków.

Bajka

2 odpowiedzi na pytanie: Chcę Was pocieszyć

achen Dodane ponad rok temu,

Re: Chcę Was pocieszyć

Twoj post jest na pewno dla mnie pocieszeniem i nadzieja ……. w tej chwili jestem w 5 tyg ciazy pierwsza zakonczyla sie z powodu zasniadu w 16 tyg…….. jestem dobrej mysli …….ale boje sie strasznie

jot

bajka Dodane ponad rok temu,

Re: Chcę Was pocieszyć

Uraz i lęk zostają na zawsze, nie da się ich z siebie wyrwać. Mnie dręczyły koszmarami, nie dawały spać, cieszyć sie normalnie. Ale poniważ mnie się udało, cieszę się, że pisząc o tym, mogę dać nadzieję Tobie i innym. Trzymam mocno kciuki, mocno, mocno!!! Bedzie dobrze.

Bajka

Znasz odpowiedź na pytanie: Chcę Was pocieszyć

Dodaj komentarz

Książka kucharska
Warstwowa sałatka z tuńczykiem
Ja tez dolacze ostatnio odkryty przepis na pyszna salatke. Nie dosc, ze wyglada bardzo elegancko i apetycznie, to jest wysmienita [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] i tania [img]/images/forum/icons/tongue.gif[/img] Warunkiem jest tylko posiadanie wysokiego szklanego naczynia. Skladniki:
Czytaj dalej
Nasze związki
oplacalo sie ..........
.........bylam wowczas na pierwszym roku studiow, pomiedzy wkladami mielismy chwile czasu na posiedzenie sobie w studenckiej kawiarence internetowej. W przegladaniu roznych stron wyswietlila sie ikionka z ogloszeniami matrymonialnymi,czy jakimis takimi
Czytaj dalej