:( chce wkoncu miec od niego spokoj

No nerw mnie taki wziął…!! Wiadomo, zbliża się termin składania wniosków o rodzinne. Potrzebne do tego mi są zaświadczenia o zarobkach moje i ojca Nati.. Grzecznie go poprosiłam o poszukanie Pitu jaki składał, i podanie mi daty, ja karteczke chciałam wypełnić, ZAWIEŹĆ do domu, żeby podpisał i sama bym to złożyła. A on co wymyślił? Że mam mu to w koperte włożyć i do skrzynki na listy, a on sie zastanowi, czy to wypełni i złoży,bo kartki z jego podpisem to mi nie da. I jeszcze pisze i pyta się czy ma mi policzyc za to 14,5 zł za h straconego czasu! ;/
Kur…. de czy ja wiele od niego chce!!?? Dla siebie? Nie. rodzinnego jest 48 zł, 48 zł mniej miesięcznie… Nati zawsze coś kupowałam dodatkowo, a go to G obchodzi.

Płakać mi się chcę, przez tego ^%$*%&^)(*(
Pieprzony egoista,myśli ,myślał zawsze tylko o sobie
🙁
Czekam, do ślubu, mojego i M, może wkońcu po ślubie sprawy zostana ‘załatwione’ i wkońcu będę mieć całkowity spokój od niego i jego chorej psychiki.

P.S.
Nati od wczoraj na M mówi ‘tata’ :)))))))

Ania i Natalka (04.05.04)

6 odpowiedzi na pytanie: :( chce wkoncu miec od niego spokoj

rita25 Dodane ponad rok temu,

Re: 🙁 chce wkoncu miec od niego spokoj

przykre to co piszesz, ale tak zazwyczaj bywa , ze ludzie , którzy sie rozstaja nie potrafia ze soba normalnie rozmawiać…widac , ze Ty próbujesz, ale on…szkoda.moze kiedys facet ochłonie i zacznie się rozsadniej zachowywac.Trzymaj sie i nie przejmuj, nie wart Twoich nerwów

Sonia 03.07.03 i Nadia 09.01.07

olinja Dodane ponad rok temu,

Re: 🙁 chce wkoncu miec od niego spokoj

Nie wiem na czym to polega.
Ale zauważyłam, ze kiedy bliskie sobie osoby z jakiegoś powodu rozstaja sie najczęsciej toczy sie między nimi wojna. Zazwyczaj emocjonalna i jak zdarzy sie okazja by tej drugiej stronie dowalić to robi sie to natychmiast i bez pardonu.
Słowo “przykre” jest za delikatne na to co Twój były robi Tobie i dziecku.
Kiedy czytam poraz kolejny o jego zagrywkach to szczerze cieszę sie, że jest byłym.
No i z tego co czytam Nati już ułożyła sobie relacje z Twoim przyszłym.
Czasami warto sobie darować (jezeli masz taką możliwosć) te 48zł.
Wiem, że to są pieniadze, które Wam sie należą ale czy nie szkoda Twoich nerwów?
Moze można to załatwić przez Instytucje. To znaczy Ty składasz ze swojej strony papiery a oni ściagaja info z Urzedu Skarbowego.
Przeciez były rozliczał sie ze Skarbówką.
To częsty przypadek, że któraś ze stron odmawia współpracy, nie ma na to procedur?

Jonatan

a-nushka Dodane ponad rok temu,

Re: 🙁 chce wkoncu miec od niego spokoj

Nie, chyba nie ma na to procedur. W zeszłym roku, jak składałam papiery i nie miałam jego zaświadczenia o dochodach,bo zagapiłam się i myślałam, że nie będą potrzebne powiedziałam, że nie wiem, gdzie ojciec dziecka jest,że nie mam z nim kontatku i nie mam jak wziąć od niego zaświadczenia o dochodach, to miła pani powiedziała, że uszą być moje i kogoś jeszcze, nie ważne czy ojca dziecka czy nie,ale muszą być, inaczej rodzinne nie będzie mi się należało.
Wiem, mogłabym wziąć dochody M, ale w zeszłym roku pracował w Anglii i nie składał sam Pitu tylko jakoś z ojcem jego rozliczenie było brane,nie wiem dokładnie co i jak.
Tak mam możliwość zrezygnować z tych 48zł… Jak narazie nie brakuje nam na nic, mamy za co ubrać dziecko, za co dać mu jeść, na nasze drobne wydatki też starcza.

Ania i Natalka (04.05.04)

olinja Dodane ponad rok temu,

Re: 🙁 chce wkoncu miec od niego spokoj

Wiem, że to nie łatwe tak odpuscić ale…
Ty zaczełaś nowe życie, Natalka też.
Nie zmienisz tego faceta i zreszta to juz nie Twoja sprawa.
Pewnie, że możnaby napisać, ze a dlaczego mu darować, przecież to jego obowiazek. Tylko, że on juzdawno nie poczuwa siedo tego obowiazku a Ty…
Ty jesteś najszcześliwszą osoba na świecie. Znalazłaś miłosć sowjego zycia, dziecko jest bezpieczne i kochane.
Nie oglądaj sie wstecz.
Zakoncz ten temat w swoim życiu.

Jak zrobisz oczywiscie Ty postanowisz.
Piszę jak ja bym zrobiła.

Jonatan

jaga Dodane ponad rok temu,

Re: 🙁 chce wkoncu miec od niego spokoj

Nie znam sytuacji, ale jak ja bym chciała spokój od faceta, to sama dałabym mu spokój i niczego bym od niego nie oczekiwała.

A co do przepisów – lepiej sprawdź, jak to jest, bo przecież nie wszystkie dzieci wychowują się z obojgiem rodziców i to z różnych powodów, wiec dziwna sprawa…

kamuszka Dodane ponad rok temu,

Re: 🙁 chce wkoncu miec od niego spokoj

Jeśli tak, to olej gnojka, wiem, ze te pieniądze by się przydały, nawet, żeby zabawkę jakąś dziecku kupić, ale czy warto kosztem nerwów o to walczyć, użerać się z gówniarzem…

Znasz odpowiedź na pytanie: :( chce wkoncu miec od niego spokoj

Dodaj komentarz

Polecam
wózek Kees tandem luxe lub twin alu?
Mam pytanie, czy któraś z Was ma taki wózek lub słyszała coś o nim? Mam noworodka i 2 letnie dziecko. Chcę kupić wózek w którym będę mogła wozić ich razem.
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
po weekendowe wnioski ;P
w miniony weekend chłopcy nocowali u moich rodziców (nie bardzo byli zmartwieni tym, że ich zostawiamy [img]/images/forum/icons/crazy.gif[/img]) a my z mężem mieliśmy 'wolne' [img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] poszliśmy sobie na 'spokojny' obiad, do
Czytaj dalej