“chłopaki” a zakażenie pecherza

Witam 😉
Wyczytałam niedawno, już nie pamietam która z Was to pisała, ze po przytulanku musi się umyć, bo inaczej zakażenie pęcherza murowane. Ja od paru dni mam jakieś dziwne obajwy, pomyslałam, że może to własnie to, bo staramy się z Męzusiem dosyć intensywnie o fasolke :). Mam więc pytanko: czym spowodowane jest takie zakażenie, jeśli występuje po przytulanku??

2 odpowiedzi na pytanie: “chłopaki” a zakażenie pecherza

pzb Dodane ponad rok temu,

Re: “chłopaki” a zakażenie pecherza

jak sądzę bakteriami, które łatwo mogą przedostać się do cewki moczowej w czasie stosunku. sama często tego doświadczałam. jeśli czujesz ból przy sikaniu, to to nie fasolka, ale właśnie chory pęcherz.

PZB
[Zobacz stronę]

porky Dodane ponad rok temu,

Re: “chłopaki” a zakażenie pecherza

Witam 🙂
To prawda, czuję lekki ból przy siusianiu. Hmmm, brałam kiedyś Urosept, który działa moczopędnie i odkażająco. jak myslicie, pomógłby mi teraz? A może polecicie coś innego??

Znasz odpowiedź na pytanie: “chłopaki” a zakażenie pecherza

Dodaj komentarz

Dla starających się
Prolaktyna bez i z obciążeniem
Kochane - to jeszcze raz ja - wiem że Was dzisiaj męczę ale mam jeszcze jedno pytanie. Wyczytałam że niektóre z Was robią prolaktynę i prolaktynę z obciążeniem. Mozecie mi wytłumaczyć
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Wiedziałam, ze przedobrzyłam....
Tak, tak przedobrzyłam. W piękną, wiosenną pogodę wyszłam z Basiulcem na spacerek. Ja jako, ze zawsze choruję na wiosnę, kiedy taka zdradliwa pogoda, ubrałam sie za ciepło, opatuliłam szyję (mogę
Czytaj dalej