chlopiec czy dziewczynka?

JAKE SA METODY ZEBY URODZIC CHLOPCA CZY DZIEWCZYNKE,

3 odpowiedzi na pytanie: chlopiec czy dziewczynka?

zuzanna Dodane ponad rok temu,

Re: chlopiec czy dziewczynka?

zadnych! chyba ze jakies zabiegi genetykow
sa metody ze przed ovulacja to chlopiec, po dziewczynka albo odwrotnie ale nei ma na to absolutnie zadnych dowodow i moim zdaniem sa ta takie same “cuda” ajk wiele wiele roznych opowiadanych kobietom w ciazy 🙂
czyli cuz prawde mowiac zabobony i czary mary:)

Zuzanna 21 cykl starań

vievioorka Dodane ponad rok temu,

Re: chlopiec czy dziewczynka?

Urodzić chłopca lub dziewczynkę powiadasz?
Ja znam dwie metody: pierwsza to poród naturalny, druga to cesarskie cięcie
Ale jak mniemam chodzi ci o to jak począć chłopca lub dziewczynkę a to już zupełnie inna para kaloszy
Jedna z metod to ta którą ci już podała Zuzia z tym że dziewczynkę to podobo łatwiej począć przed ovu (podobno plemniki które noszą chromosomy żeńskie żyją dłużej) a żeby począć chłopca to najlepiej w dniu ovu lub dzień po (plemniki dzięki którym można począć chłopca są szybsze i mają większe szanse na dotarcie szybciej do komórki jajowej niż te “żeńskie”).
Druga ze znajomych mi metod to odpowiednia dieta przed planowaną ciążą, o ile się nie mylę przynajmniej przez trzy miesiące trzeba ją stosować. Na dziewczynkę dużo nabiału, jogurtów, serków itp, a na chłopca wędlinki i mięsko. To tak w skrócie. Wejdź sobie na wyszukiwarkę i wpisz “planowanie płci”, powinna ci wyszukać kilka wątków.
Nie mniej pamiętaj że to, jak napisała wcześniej Zuzia, tylko teoria bo jeśli chodzi o praktykę… to natura bywa bardzo przewrotna .

Pozdrawiam jeszcze wakacyjnie.

rrenya teraz to już chyba tylko cud

ps. Jeśli chcesz zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia chłopca lub dziewczynki to najlepiej zastosować się do obu. Proponuję zaopatrz się w testy ovulacyjne od Ewy. Analityk i spróbuj może się uda…

miyu Dodane ponad rok temu,

Re: chlopiec czy dziewczynka?

teoretycznie jest parę metod o których na pewno ktoś napisze ale…
oglądałam kiedyś taki program na discovery gdzie stwierdzono że w warunkach domowych raczej nie da się w 100% “wyprodukować” dziecka o odpowiedniej płci – stwierdzono, że nośniki chromosomów X i Y nie różnią się szybkością czy wytrzymałością – jedyna różnica wychodzi po zabarwieniu czymś tam – inaczej “świecą” – i tak naprawdę tylko w ten sposób można odróżnić X od Y.

a ja zawsze chciałam mieć chłopca ale jak co do czego przyszło to jest mi absolutnie wszystko jedno byleby było zdrowe – a poza tym jak się człowiek stara kilka miesięcy i nic nie wychodzi to zaczyna wypróbowywać wszelakie konstelacje przytulanka przed po i w trakcie owulacji byleby tylko coś z tego wyszło i w łeb bierze cała teoria ;-))))

Pozdrawiam i życzę owocnych starań 🙂

Miyu i….

Znasz odpowiedź na pytanie: chlopiec czy dziewczynka?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
ćwiczenia ?
Od kiedy po porodzie mogę zacząć ćwiczyć? Może macie jakieś proste zestawy Pozdrawiam Agnieszka mama Paulisi (2 latka) i Mikołajka 8 dni
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
jaka stawka dla niani?
no właśnie ile płacicie niani?w poniedziałek mam spotkanie ze swoją nianią i nie wiem ile jej zaproponować.Interesuje mnie ile za godzinę,bede jej potrzebowała 2-3 razy w tygodniu?
Czytaj dalej