Choroba lokomocyjna??

Mój Bartoszke nie raz w drodze samoochodem wymiotuje-zdażyło się też raz w samolocie- podejrzewam że to jest choroba lokomocyjna-musze wybraćsię z małym do lekarza -ale ponieważ chciałabym jeszcze przed wizytąsiecos wiecej dowiedziec-bo ja nie miałam takiego problmeu wiec nie wiem co to znaczy- napiszcie mi coś o tych dolegliwościach ajeśli podajecie coś maluszką to bardzo proszę o radę??
Jak pomóc małemu?? Czasemprzejchał 700 km i nic a czasem wystarczy mu 30 minut w aucie ….Dzięki za wszystkie rady

agula24 i Bartoszek (28.05.03)

1 odpowiedzi na pytanie: Choroba lokomocyjna??

cszynka Dodane ponad rok temu,

Re: Choroba lokomocyjna??

Mój mąż w dzieciństwie na to cierpiał. Mówi, że teraz też ale potrafi nad tym zapanować. Ola też przy dłuższej trasie wymiotuje (zwłaszcza jak dziedek prowadzi ) i w autobusach miejskich już kilkakrotnie. W tramwajach jest na szczęście ok. Cieszy mnie to, bo właśnie tramwajem codziennie jeździmy do żłobka.
A powiem Ci na co mąż zwrócił mi uwagę. Tu ponoć źle wpływają takie nagłe przyspieszenia i gwałtowne hamowania, albo wybitne bujanie. A tak właśnie dynamicznie Oli dziadek prowadzi. Zwróćcie więc uwagę na to, żeby jazda samochodem była w miarę ze stałą prędkością i żeby synek mógł widzieć coś przez okno. To też podobno miało znaczenie dla mojego męża. Acha – jeśli chodzi o leki to są jakieś plasterki „uciskowe” polecane dla dzieci. Przykleja się je na nadgarstku i na zasadzie akupunktury uciskają one punkt odpowiedzialny w jakiś sposób za te reakcje. Tego używa 10-letnia siortra mojego męża. Tam cała rodzinka na to cierpi

cszynka i Ola (06.01.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Choroba lokomocyjna???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
No i zrobilam test...
Z samego rana pobieglam do lazienki...nasiusualam i.....czekam... az tu nagle DWIE kreseczki sie pojawily[img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img]......Alez sie ciesze.... ale tezi jestem pelna obaw...dopoki nie pojde do lekarza pewnie bede sie troszke
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
VIA z Aventu
Dlaczego na pojemniczkach do przechowywania pokarmu pisze, że do 4-ro krotnego użytku (chyba). Moze mi ktoś to wyjaśnić ?
Czytaj dalej