chyba bedzie pilkaz!!!!

witam dziewczyny !!! u nas 32 tydzien no i dzidzia pokazuje ze maly diabelek z niego jest!!! kopie gdzie sie da i byle mi tylko dokuczyc;)))) a najbardziej z tego wszystkiego mamusie po zeberkach potraktowac !! ale bedziemy mieli!! synek zaczyna trenowac !!! a tatus malo z dumy nie peknie !! i tylko mowi dokuczaj mamie dokuczaj!!!! dziewczyny napiszcie czy Wy tez tak macie!!! pozdrowienia olka & synek (21.02.04)

4 odpowiedzi na pytanie: chyba bedzie pilkaz!!!!

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: chyba bedzie pilkaz!!!!

rjotka Dodane ponad rok temu,

Re: chyba bedzie pilkaz!!!!

Moja córcia to kopie niezle, a moje żeberka to wręcz uwielbia podkopywać. I oczywiście noc to jej ulubiona pora do charców. Kiedys to tak się wierciła, że aż mąż niemógł spać. Ja o dziwo spałam i nic nie czułam, chyba kwestia przyzwyczajenia.
Oczywiście mąż uwielbia jak mnie podkopuje i sie wierci:)) Tatusiowa córcia:)
pozdrawiam

Asia & Gabrysia (24.02.2004)

asia80 Dodane ponad rok temu,

Re: chyba bedzie pilkaz!!!!

Oj moj maz tez sie cieszy ze bedzie pilkarz ;)))) Ale rozmawia z bączkiem zeby sie posunal w druga strone jak bardzo mnie kopie w jedno miejsce 😉 I działa!!!

Asia i maluszek 😉 (34 tygodniowy)

sabatka Dodane ponad rok temu,

Re: chyba bedzie pilkaz!!!!

my chyba też będziemy mieć piłkarza… wczoraj staliśmy w kościele i akurat był “i poruszyło się z radości dzieciątko w jej łonie”. W tym samym momencie nasz “urwis” wymierzył mi takiego prawego sierpowego, że aż się poderwała – pomyśłam sobie… ocho “poruszyło się” dzieciątko w moim łonie, tak że mam dość…Nasz malec daje też popalić w nocy, gdy leżę na prawym boku – ostra jazda gwarantowana.
pozdrawiam
basia i Nikuś 03.03.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: chyba bedzie pilkaz!!!!

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
styczniówki-boje się!!!
Dziewczyny im więcej mądrych książek i czasopism czytam tynm mniej wiem! A w dodatku przed znajomymi zgrywam bohaterke, że poród - phhi tyle bab urodziło a ja mam nie dać
Czytaj dalej
Dla starających się
jeszcze dwa tygodnie strachu
Tak, dopiero 5 stycznia idę na pierwsze USG.... Lekarz powiedział, że wcześniej nie ma sensu. Pewnie ma rację. A ja się tak boję. Nie wiem co z polipem, nie wiem
Czytaj dalej