(chyba) ciekawa stronka

Hejka
na tej stronce znadziecie mity dotyczące ciąży i zapłodnienia:

Napisane jest tam np. że konieczność odczekania 3 miesięcy po braniu pigułek to mit (!) i że jeśli robi się pomiar temperaturek, to starania trzeba zacząć PRZED tym jak temperatura wzrośnie, bo ponoć wzrasta ona już PO owulacji. Chyba trzeba podchodzić do tych rewelacji ostrożnie, ale warto sobie coś takiego poczytać.
(dodam że być moze info o tym że starania się robi przed wzrostem temp. nie jest dla Was nowością, ale dla mnie było :-))
Żeby się dowiedzieć jak jest naprawdę z tymi mitami to trzeba nacisnąć słówko “false” przy danym micie.
Na stronce są jeszcze inne różne rzeczy “użyteczne” dla starajacych się, jak i oczekujących. Pozdrawiam!!!

Monika, Marcin i Michałek który nie chce kopnąć swojej mamy (25.08.03)

1 odpowiedzi na pytanie: (chyba) ciekawa stronka

cindy Dodane ponad rok temu,

Re: (chyba) ciekawa stronka

Ja też korzystam z tej stronki i dowiedziałam się z niej wielu ciekawych rzeczy. Z tym, że mój angielski jest w fazie szkolenia 😉 więc wygodniej jest mi poruszać się tutaj 🙂 Ale dla osób anglojęzycznych- polecam.

SYLWIA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA STARAJĄCA SIĘ

Znasz odpowiedź na pytanie: (chyba) ciekawa stronka

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
bioenergoterapia
Czy w razie powazniejszego schorzenia, po odwiedzinach u dziesiatek lekarzy rozkladajacych rece, wzielybyscie swoje dziecko do bioenergoterapeuty? Z natury jestem realistka i bioenergoterapia kojarzy mi sie bardziej z szarlatanstwem niz leczeniem.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
lozeczko
Od kiedy obnizac nalezy poziom lozeczka z gornego na ten dolny?? ostatnio byli u nas znajomi i dziwili sie ze ja jeszcze mam nastawiony na gorny poziom, ale Fabian jeszcze
Czytaj dalej