Ciągle chudnę…

Właśnie kończę 15 tydzień ciąży i ciągle chudnę. Na początku czerwca ważyłam 47,8 kg a teraz 47 kg!! Ciągle mnie mdli chociaż nie aż tak jak na początku, ostatnio nawet uważam że sporo jem jak na moje samopoczucie. Brzuszek nawet mi urósł, nie mieszczę się w żadne ciuchy ale martwi mnie moja waga. Kiedy zacznę w końcu tyć?

Kaszanna i Maleństwo (18.01.04)

3 odpowiedzi na pytanie: Ciągle chudnę…

mro Dodane ponad rok temu,

Re: Ciągle chudnę…

Nic się nie martw. Ja na początku ciąży schudłam 4 kg, do 5 m-ca miałam mdłości i wymiotowałam. Teraz jestem w 31 tyg. a na + dopiero 2 kg. Jednak dzidzia rozwija sie prawidłowo i wszystko jest ok. W pierwszej ciąży przytyłam tylko 6 kg, a córeczka urodziła się duża i zdrowa. Głowa do góry, jeszcze złapiesz kilka kilogramów. Pozdrawiam!

bozenat Dodane ponad rok temu,

Re: Ciągle chudnę…

cześć ja schudłam na początku ciązy 7 kilo, zaczęłam tyć dopiero w 5 miesiącu, mam termin na sierpien i teraz już waże prawidłowo w sumie przytyłam 12,5 kg

effcia Dodane ponad rok temu,

Re: Ciągle chudnę…

47…taaaaa, no w 15 tygodniu to tez tyle wazylam, albo jeszcze mniej…ech, kedy to bylo…..
nic sie babo nie przejmuj, niektore z nas tak maja, ja sobie elegancko chudlam do 20 tygodnia (rzygawicznosc mnie powstrzymywala skutecznie przed tyciem), a potem powoli, powoli zaczelo przybywac (choc rzygawicznosc przeszla okolo 30 tygodnia), zadnych zbednych tluszczykow, wszystko w brzusio. urosla mi sliczna pileczka, a w 38 tygodniu mam w sumie jakies 9 kg na plusie.
jezeli maluszek rozwija sie prawidlowo, a ty masz dobre wyniki badan nie ma sie co przejmowac, zacznie cie przybywac!

Effcia+ FRANUŚ (11.08.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Ciągle chudnę…

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
pytanko
Dziewczęta!. Planuję wyjazd z moją 3 mies. córcią nad morze. Poszukuję jakieś kwaterki lub domku. Pomóżcie
Czytaj dalej
Dla starających się
HSG
Cześć "Kobiałki". Bardzo proszę o wszelkie informacje a propo badania na drożność jajowodów (HSG). Czy bolało? I przede wszystkim czy coś płaciłyście (mój lekarz życzy sobie 250zł). Dlaczego mam płacić
Czytaj dalej