Tak, tak piecze – zgaga bo o niej mowa. Jestem w 34 tc i takiego pieczenia jak teraz to nie miałam przez całą ciążę. Nic mi już nie pomaga ani mleczko ani migdały ani nawet preparat w płynie który przepisał mi lekarz buuuuu już mam jej dość. Proszę was doradzcie co mam robić??? czy na tym etapie ciąży mogę wziąść np. Rennie czy Malox lub inny środek???
Prosze o pomoc bo juz nie daję rady.
Pozdrawiam
Nati i małe Didi 🙂
3 odpowiedzi na pytanie: Ciągle piecze buuuuuu :-(
Re: Ciągle piecze buuuuuu 🙁
Nati, pewnie, ze mozesz wziac Rennie, nie katuj sie ! no i nie lez za czesto, siedz, pozycja pionowa nie pozwala kwasom sie wydostawac wyzej !!!
pozdr
syn 29.02.04
Re: Ciągle piecze buuuuuu 🙁
witaj
Ja również jestem w 34 tygodniu ciąży i do tej pory nie wiedziałam czym jest zgaga…do wczoraj. Poczułam pieczenie i w ogóle jakieś takie dziwy w przełyku. Dziś nawet czytałam że mozemy wziąć Rennie. Dziś jeszcze jej nie miałam, na razie borykam się z dzidzią która uparła się aby swoje kończyny pchać pod żebra. Pozdrawiam Cię i Twoje dzidzi
eva z okruszkiem 34-tygodniowym
Re: Ciągle piecze buuuuuu 🙁
Ogromne dzieki dziewczyny za pomoc wziełam Rennie i odrazu mi pieczenie ustąpiło.
Dziękuję jeszcze raz
Pozdrawiam
Nati i małe Didi 🙂
Znasz odpowiedź na pytanie: Ciągle piecze buuuuuu :-(