ciągle zabadulona

Moja Nikolka uwielbia być zabadulona w rożek. Jest w nim nonstop, inaczej nie da się nosić, nawet na spacer ją w nim wynosimy, bo tylko tak można ja uśpić. Nie wiem co bedzie jak się do niego nie zmiesci, a już nie wiele brakuje.

Uwielbia spać na rączkach przytulona do cycusia właśnie w rozku (to taki usztywniany rozek z wkładką kokosową – super!). Żeby nie ryczała robimy wszystko, nawet wolę ją cały dzień nosić oby tylko nie miała nerwów.
Teraz odłożyłam ją na łóżko, ciekawe ile tam pośpi?
Zbliża się czas wieczornych płaczków, ciekawe czy mocno nam da popalić, bo do tej pory była aniołkiem.

ave + Nikola! – ur. 02.07.2003 !!!

6 odpowiedzi na pytanie: ciągle zabadulona

annah Dodane ponad rok temu,

Re: ciągle zabadulona

Podobno dzieci co 3 miesiace sie zminiaja)))
A tak powaznie Maksio tez najpierw raczki,a po paru miesiacach nie dal sie juz uspic na rekach, zasypia w lezaczku albo ze mna na lozku.

Anna i Maksiu 12.01.03

ewa250 Dodane ponad rok temu,

Re: ciągle zabadulona

no wlasnie moj Jasiulec juz sie w rozku nie miesci :), a szkoda

Ewa juz z Jasiem (09.07.2003)

dziubek Dodane ponad rok temu,

Re: ciągle zabadulona

Ave, a może spróbuj ją trochę “pomeczyć”, np. kładź ją często na brzuszek żeby ćwiczyła karczek. Moja Ula bardzo tego nie lubi i popłakuje jak jest na brzuszku, ale a to grzechotka, a to misiek, z prawej i z lewej, no i po takich ćwiczeniach śpi jak zabita nawet zapomina ze możnaby coś zjeść.

Życzę powodzenia i cierpliwości do Robaczka !!!

Monia i maleńka Ulcia urodzona 3 lipca

ave Dodane ponad rok temu,

Re: ciągle zabadulona

próbujemy ją zabawiać, ale jej się wszystko bardzo szybko nudzi i jak pobawi się 20min to góra, a potem ryk. Teraz doszedł jeszcze jeden problem za bardzo nie chce ssać piersi i zaczynam się obawiać czy aby niejest osłabiona, bo tak dużo śpi (oczywiście na rączkach). Dziś w nocy prawie nic nie zjadła. Jak tak dalej pójdzie to idę do lekarza!

ave + Nikola! – ur. 02.07.2003 !!!

dziubek Dodane ponad rok temu,

Re: ciągle zabadulona

to ic że jej się nudzi, 20 min to i tak długo ! Może częściej spróbujcie ją “męczyć” i krócej. A jeśli chodzi o niejedzenie, to ile dajesz jej wit. d3? Bo słyszałam ze jak za dużo to takie włśnie są objawy… ja daję 2 krople dziennie i chyba jest ok? A Nikolka podnosi główkę z pozycji brzuszkowej?

A może odsypia wcześniejszy okres kwękania?

No i więcej nic Ci nie poradzę, ale pozdrwwim sedecznie!

Monia i maleńka Ulcia urodzona 3 lipca

ave Dodane ponad rok temu,

Re: ciągle zabadulona

trochę pojadła rano na szczęście, teraz będziemy się szykować na dwór. Główkę podnosi ładnie. Daje jej 1 kroelkę D3 i 3 cebionu multi. Trochę poleżała w nosidełku ok.10min, potem tańce przy Georgu Michaelu i teraz drzemie na raczkach.
A Twoja Ulcia ile potrafi się bawic i cz Was juz poznaje?

ave + Nikola! – ur. 02.07.2003 !!!

Znasz odpowiedź na pytanie: ciągle zabadulona

Dodaj komentarz

Dla starających się
i cio tera???
o właśnie, mam coś śmiesznego!!! Przypomniałam sobie, jak w zeszłym cyklu zarzekałąm się, że już nie zrobię testu, dopuki nie będą mnie boleć piersi - nigdy w życiu mnei nie
Czytaj dalej
Dla starających się
Jak dlugo sie staracie - ranking??
Dziewczyny !! Pisalysmy juz ile mamy lat...kiedy pokazuja nam sie kreski na testach... Ale, jak dlugo walczymy o fasolke chyba jeszcze nie? To moze podzielimy sie z innymi...jak dlugo...kiedy sie udalo... A
Czytaj dalej