Ciągnięcie brzuszka?

Od dwóch dni zauważyłam u siebie dziwne ciągnięcie (nie ból) na samym dole brzucha, tam, gdzie się on zaczyna(tuż nad spojeniem łonowym). Przypomina ono wrażenie, jakbym miała w tym miejscu pełny pęcherz. Nie ukrywam, że się tym martwię. Czy to wynik rozciągającej się macicy? Czy znacie to uczucie? Jak mam rozpoznać skurcze złe od normalnego rozciągania się macicy? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź!


Momisia

3 odpowiedzi na pytanie: Ciągnięcie brzuszka?

asia80 Dodane ponad rok temu,

Re: Ciągnięcie brzuszka?

U mnie tak ciagnely wiezadla 😉

Asia i Oliwierek 14.01.2004 r

frida Dodane ponad rok temu,

Re: Ciągnięcie brzuszka?

Też tak mam już od jakiegoś czasu. Pani doktor powiedziała, że to normalne. I że skurcze to coś zupełnie innego, czego nie da się pomylić z niczym innym.
Monika

mika17 Dodane ponad rok temu,

Re: Ciągnięcie brzuszka?

Nie martw się tymi bólami. Ja mam takie do tej pory. Chodzi o to, że macica się powiększa i wszystko się naciąga. Mój lekarz powiedział, że to normalne, a jeżeli boli mnie najbardziej gdy leżę na plecach (tak było w moim przypadku), to mam się poprostu przekręcić. Im bardziej zaawansowana ciąża – tym rzadziej powinno się leżeć na plecach

Znasz odpowiedź na pytanie: Ciągnięcie brzuszka??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Intymne-jak sobie radzicie?
Dziewczynay jak sobie radzicie z goleniem miejsc intymnych. Ja zaczynam 27 tc i jast to dla mnie już wielkie wyzwanie, przedostatnio strasznie namęczyłam się przy goleniu a wynik był kiepski.
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
chyba kogos zamorduje
A konkretnie mojego meza. Ja nie wiem, czy mi odbija, czy on nagle sie zrobil jakis dziwny. Zaczelo sie od wczorajszego wieczora. Glupio mi o tym pisac, ale licze na
Czytaj dalej