ciastolina

nie mam pojęcia jakiej firmy ciastolinę zakupić,czy to ma jakieś znaczenie?Słyszałam,że są gorsze i lepsze.Ile w tym prawdy?Czy możecie coś polecić?

Dorota i Antoś(24.03.2005)

11 odpowiedzi na pytanie: ciastolina

porky Dodane ponad rok temu,

Re: ciastolina

ja kupiłam na wypróbowanie 4 kubeczki ciastoliny za 6 zł na allegro, ciastolina firmy Playgo. Jest bardzo fajna, ale póki co, Jula się jej brzydzi 😉

M&J

gabrycha Dodane ponad rok temu,

Re: ciastolina

Dzięki! Ja obawiam się tego samegoale chciałabym spróbować,Antek od zawsze musiał długo przekonywać się a to do piasku na plaży i w piaskownicy,a to do trawy… A najdłużej nie mógł się złamać do pluszaków, miał wstręt szczególnie do tych baaardzo puchatych,ale teraz jest fanem misiaków:)

Dorota i Antoś(24.03.2005)

iwonek Dodane ponad rok temu,

Re: ciastolina

play-doh jest z tych lepszych ponoć.

Ninka 22 m-ce

beamama Dodane ponad rok temu,

Re: ciastolina

Stawiam na Play-doh, najlepiej razem z foremkami lub w jakimś zestawie, są teraz takie fajne.
A najfajniejsze są z wałkiem takim jak do ciasta 🙂

viking Dodane ponad rok temu,

Re: ciastolina

Moje dziecię jeszcze nie bawi się ciastoliną, ale wiem, że play-doh jest super i na dodatek ma przyjemny zapach


Kinga 26.11.05

daga-j23 Dodane ponad rok temu,

Re: ciastolina

A ja Wam powiem, że ciastolinę Play-Doh… wyrzuciłam!
Emilka nawet chętnie tym siebawiła, na początek kupiłam jeden kolor i była miękka, fajna. Ale szybko wyschła, mimo iż po zabawie zamykałam ją w oryginalnym pojemniczku. Pan mi powiedział, że w takim wypadku można owinąć w wilgotną ściereczkę i ona złapie tej wilgoci i znowu będzie jak nowa. Ale tak się nie stało, ściereczka zabarwiła się nieco od zieleni, na wierzchu zrobiła się taka oślizgła warstewka, a w środku nadal byłą ciężka do ugniatania, nie przyjemna. I naet na początku nie było łatwo połączyćze sobą np. dwie kuleczki z ciastoliny, żeby nie wciskać ich, żeby nie zmieniły kształtu. Powiem szczerze, że miałam lepsze odczucia ze zwykłą plasteliną, bo jak jest miękka, wyrobiona to łątwo się łączy jeden z drugim kawałkiem. Więc ja na razie robię przerwę z ciastoliną, będziemy się bawić w co innego!

Dagmara i

efcia2004 Dodane ponad rok temu,

Re: ciastolina

ja kupiłąm firma “firma” w Biedronce. złego słowa na nią nie powiem a poza tym nie mam porównania z Play-Doh. Ja jestem zadowolona, Asia i mąz też 🙂 widac kto się najbardziej bawi 😛

Ewcia i Asiula (4.03.2005)

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: ciastolina

musiałaś trafic na dziurawe/ pęknięte opakowanie.
Mogę Ci wysłac pudełeczko z dwa tygodnie intensywnie używaną ciastoliną to zobaczysz w jakim jest stanie. Kiedyś na noc została przez przypadek niedomknięta i tylko z wierzchu obeschła – miękka pozostała jak była.

marcowe szpileczki

nan31 Dodane ponad rok temu,

Re: ciastolina

Potwierdzam – rewelacja!
Ania

luczka Dodane ponad rok temu,

Re: ciastolina

Ja kupiłam kiedyś w Biedronce 8 kolorów chyba za 10 zł (nazywa się Plasto-ciasto) na spróbowanie. Firmy nie znam. Do tego zestaw do ciasteczek, wałek + foremki. Mała bawi się świetnie. Ma napad, że piecze codziennie przez tydzień a potem kilka dni leży.
Masa cały czas jest miękka, jak lekko przyschnie to moczy się wodą, zagniata i dalej jest mięciutka. Do tego całkiem przyjemnie pachnie.

erica Dodane ponad rok temu,

Re: ciastolina

a my mamy play-doh od dnia dziecka i wciąż jest super. Mały bawi się nią co jakiś czas, po zabawie robię z niej kulkę, wkłądam do pudełka i przy następnym razie jest taka sama jak zwykle. Plastelina lepiej się lepi i łatwiej szczepia się poszczególne części, ale śmeirdzi i zostawia lepiące sie ręce, po zabawie ciastoliną nie ma u nas śladu.

Dawcio 15.10.04

Znasz odpowiedź na pytanie: ciastolina

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
dostaniesz drzazgę!
"Dostaniesz drzazgę! ZObaczysz! bo jesteś niegrzeczna i nie chcesz żebym chodził w błocie!" ;) o mało sama się w tym błocie nie wytaplałam słysząc ten tekst.... Krzyś był zdegustowany że się
Czytaj dalej
A-psik: moje dziecko jest uczulone…
Alergicy i parówki
Nie wiem, czy wiecie drogie mamy, których dzieci maja alergie na bialko krowie, że do parówek dodaje się hydrolizatory białka krowiego, które uczulają, także zwroćcie uwagę na to. pozdrawiam.
Czytaj dalej