ciąża a @ ?

czesc dziewczyny mam pytanko czy któraś z was miała taką sytuację że przyszła @ a była wciąży? i kiedy w takim razie miałyście objawy … czy wogóle je miałyście ( jakie to były) ?
pozdrawiam

5 odpowiedzi na pytanie: ciąża a @ ?

siaba79 Dodane ponad rok temu,

Re: ciąża a @ ?

Ja co prawda nie miałam takiej sytuacji więc o objawach jako takich wiem niewiele, natomiast z tego co pamiętam jest jedna wspólna rzecz która łączyła każdy taki przypadek, chodzi o krwawienie, było inne niż zwykle, bardziej skąpe i krótkie.
To tyle co jestem w stanie odpisać na Twój pościk, mam nadzieję że następny będzie brzmiał „CZEKAM NA GRATULACJE !” 🙂
buziaczek
Basia

kaccha Dodane ponad rok temu,

Re: ciąża a @ ?

Moja koleżanka nie wiedziała, że jest w ciąży ponieważ miała @ przez 3 pierwsze miesiące ciąży. Ale miała je skąpe, bardziej przypominały plamienie.

Kasia i Alicja 12.05.2004

malgosiab Dodane ponad rok temu,

Ja jestem teraz w podobnej sytuacji. 5 dni temu dostałam @ i nie byłby w tym nic dziwnego poza jedną rzeczą. Chodzi o piersi. Zawsze tuż po @ stawały się mniejsze i wracały do swojego rozmiaru. Teraz są duże twarde i bardzo wrażliwe przy dotyku. @ była krótka właściwie trwała 1,5 dnia krew była bardzo ciemna i pełna ciągnącego śluzu, a później już tylko brązowe, skąpe upławy. Zrobiłam wczoraj test i wyszedł negatywny. Czekam co dalej. A jak u Ciebie, czy sprawa się wyjaśniła???

syla27 Dodane ponad rok temu,

u mnie bylo tak ze @ mialam tylko 2 dni (slabe) a pozniej mialam tylko takie lekkie plamienie brązowawe … zrobilam test ale wyszedl negatywnie a za miesiac dostalam obfita @ …
nadal staramy sie o dzidzie ale teraz troche odpuscilam sobie i juz tak sie nie nakrecam …
pozdrawiam

efcia2004 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Kaccha:Moja koleżanka nie wiedziała, że jest w ciąży ponieważ miała @ przez 3 pierwsze miesiące ciąży. Ale miała je skąpe, bardziej przypominały plamienie.

Kasia i Alicja 12.05.2004

Moja koleżanka miała dokładnie tak samo – przez pierwsze 3 miesiące miała skąpą @.

Znasz odpowiedź na pytanie: ciąża a @ ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiek przedszkolny
Jaki prezent dla 3-latki?
Mamy niedługo urodziny znajomej dziewczynki:) I nie wiem, co jej kupić??? generalnie to dziecko chyba ma już wszystko...a jakieś b. drogie rzeczy nie wchodzą w grę! Póki co kupiłam jej fajną parasolkę.
Czytaj dalej
Nasze zdjęcia
moje myszki
jesiennie i cieplutko bylo osttnio w chicago... [img]http://i93.photobucket.com/albums/l77/myszka74/P1040832.jpg[/img] [img]http://i93.photobucket.com/albums/l77/myszka74/P1040796.jpg[/img] [img]http://i93.photobucket.com/albums/l77/myszka74/P1040809.jpg[/img] [img]http://i93.photobucket.com/albums/l77/myszka74/P1040602.jpg[/img] kasia i chlopaki Michalek i Mateuszek [img]http://i93.photobucket.com/albums/l77/myszka74/P1040451.jpg[/img]
Czytaj dalej