Ciąża, a brutalny mąż

Witam,

Jestem w 4 miesiącu ciąży. Mój mąż stał się bardzo brutalny, na szczęście nie do mnie. Ostatnio jak byliśmy w sklepie i jakiś starszy pan najechał na mnie wózkiem, to mąż aż wybuchł na tego pana. Czy to przez to że jestem w ciąży? Jakieś geny samca się uaktywniły?

4 odpowiedzi na pytanie: Ciąża, a brutalny mąż

bekon Dodane ponad rok temu,

Oczywiście. Krył w sobie frustrację i teraz ma powód, by się uzewnętrznić. Może mieć stresującą pracę, nie radzić sobie z czymś. Tłumaczenie tego troską o nawet-nie-widoczną (często) ciążę jest nieuzasadnione.

kurka-wodna Dodane ponad rok temu,

Może stresuje się, że sobie nie poradzi i reaguje w ten sposób?

glaxy Dodane ponad rok temu,

że już od 2010 roku kobieta ma możliwość wykorzystania 2 tygodni urlopu macierzyńskiego dodatkowego czyli sumując urlopu macierzyńskiego jest obecnie 22 tygodnie.O dodatkowy urlop trzeba złożyć wniosek.:Nie nie:

marianka61 Dodane ponad rok temu,

on się denerwuje że nie podoła ojcostwu i może się jakoś o Ciebie nadmiernie przejmuje.

Znasz odpowiedź na pytanie: Ciąża, a brutalny mąż

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Antybiotyk a Okres!!!!
Witajcie! 10 lutego prrzed spodziewanym okresem zaczelam zazywac antybiotyk Ospamox poniewaz meczyl mnie kaszel i bolalo gardlo. Okres powinnam dostac 19-20 lutego a do tej pory byly regularne i jeszcze
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Nagroda dla filmu Ida!
Stało się, perfekcyjny polski film Pawła Pawlikowskiego ostatecznie otrzymał prestiżową nagrodę. Sam niezwykle się raduję, bowiem to kamień milowy dla krajowego kina. Dużo osób nie wierzyło w sukces, wiele osób
Czytaj dalej