Ciaza a praca

Wlasnie koncze 14 tydz. i staram sie aby w pracy nie zorientowano sie, ze jestem w ciazy.
Oczekuje na awans i jestem prawie pewna, ze sprawa zostalaby odlozona do czasu mojego powrotu po urlopie, a wtedy pewnie zmieni sie sytuacja itd itp i moja ciezka praca przez ostanie kilka lat pojdzie na marne.
Czy ktoras z was jest w podobnej sytuacji? Jak reaguja wasi szefowie na te radosna wiadomosc?
Happy & Pisklak styczniowy

5 odpowiedzi na pytanie: Ciaza a praca

mausky Dodane ponad rok temu,

Re: Ciaza a praca

Na pewno nie mów jeszcze nic o ciąży bo nici z awansu. Tak to już jest. Trzeba być bezwzględnym, no nasze firmy takie już są.

Nie wiem jaką masz atmosferę w pracy, ale mimo wszystko i tak zaczekaj, a pracuj tak długo jak będziesz mogła.

Pozdrawiam

Aneta i Jakub (20.10.2003)

halina Dodane ponad rok temu,

Re: Ciaza a praca

Ja jeszcze nic nikomu nie powiedziałam. We wtorek idę do gina i od razu wezmę zaswiadczenie o ciąży. Tak na wszelki wypadek.Dla szefa powiem wtedy kiedy znowu zacznie się do mnie czepiać o byle co. Jak mnie zdenerwuje to mu żucę na biurko zaświadczenie.
Tylko mnie nie czeka ani awans, ani podwyżka wię mogę sobie na to pozwolić

Halina + Junior

:))

sisi27 Dodane ponad rok temu,

Re: Ciaza a praca

Ja dostałam awans i podwyżkę już po powiadomieniu pracodawcy o ciąży. Dodam ,że wcale nie jestem długoletnim pracownikiem firmy bo jestem w niej od roku. Jestem na zwolnieniu od 3-go miesiąca ciąży a w między czasie dostałam jeszcze dodatkową premię. Widzisz sama więc ,że jedno nie wyklucza drugiego.

Sylwia + Dominika (20.10.2003)

monia100 Dodane ponad rok temu,

Re: Ciaza a praca

A jak szef zaproponował awans to powiedziałam że chce być wobec szefa uczciwa i że rodzina mi się powiększy więc nie wiem jak to będzie!! Na co szef serdecznie mi pogratulował, dał mi awans, podwyżkę i na dodatek zapewnił że dopuki on tu jest Dyrektorem mogę sobie rodzić ilę chcę a miejscę dla mnie zawsze będzie. Wszystko zależy od szefa przecież mniej więcej wiesz jakim jest czlowiekiem ! Na pewno dostaniesz awans tzrymam kciuki!
Monia+dzidzia 26.11.03

anet Dodane ponad rok temu,

Re: Ciaza a praca

ja tez sie ukrywam – ale niestety z bardziej banalnego powodu Wiem ze jak juz powiem to w sumie bedzie jeszcze gorzej (tzn “polepsza” mi warunki he he!!!)— juz to przerabialam w ubieglym roku!!!

Aneta (17.01.04)+Agniesia (ur 7.07.02)

Znasz odpowiedź na pytanie: Ciaza a praca

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Marzena 28 -Urodziłam Julkę 28.07
Kochane sierpniówki chciałam was powiadomić ,że 28.07 o godz.10.30 urodziłam zdrowiutka córcię Julię. Kruszynka ważyła 3250g i miała 53cm. Dzisiaj wrócilyśmy do domku i czujemy się obie bardzo dobrze. Jak znajde chwilkę czasu
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Wzdecia, zaparcia
A teraz temat gastryczny. Zawsze mialam sklonnosci do zaparc i wzdec. Do tej pory radzilam sobie od czasu do czasu jakimis srodkami farmaceutycznymi, teraz lekarz przepisal mi czopki. Nie powiem na
Czytaj dalej