ciąża a zielona herbata

Uwielbiam zieloną herbatę, przed ciążą dużo jej piłam. Byłam zaskoczona, gdy na opakowaniu ostatnio kupionej herbaty zobaczyłam informację, że herbaty tej nie powinny pić kobiety w ciąży i karmiące. Zawsze wydawało mi się, że jest ona zdrowsza od herbaty czarnej. Czy więc można pić w czasie ciąży herbatę zieloną ?

Ada

2 odpowiedzi na pytanie: ciąża a zielona herbata

beasia Dodane ponad rok temu,

Re: ciąża a zielona herbata

Ja też uwielbiam zieloną herbatę, właściwie innej nie pijam. Ale kupuję tylko taką na wagę, nie ekspressową. Moja położna powiedziała mi, że można pćc zieloną herbatę w ciąży, ale nie przesadzać- np. 2 herbatki dziennie. Poza tym piję same owocowe herbatki i tylko te, które nie zawierają konserwantów np. firmy Biofix. Czasami mam już ich już dość, ale są one zdrowsze niż czarna herbata czy kawa.

Basia i Najukochańsza Kruszynka (12.06.2004)

aaga Dodane ponad rok temu,

Re: ciąża a zielona herbata

Czesc! Szczerze mowiac, to na poczatku ciazy czytalam, ze najbezpieczniej pic w tym czasie wlasnie zielona herbate, bo np. owocowe moga na nas wplywac niekorzystnie. Stad staram sie pic tylko czasami herbate owocowa (uwielbiam) lub zwykla, zas pije glownie zielona… Nie wiem, co o tym myslec.
Pozdrawiam serdecznie.
Aga i Ktos(7.06.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: ciąża a zielona herbata?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Śliczne zdjęcia
Polecam, jak powstaje nowe życie!!!!!!!!!!!! [url]http://www.aftonbladet.se/nyheter/grafik/0309/15lennart/lennart.html[/url] Ewa i Kaja (ur. 28.09.03 r)[img]http://foto.onet.pl/upload/16/57/_204160_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Styczniówki - kiedy na spacer?
Ignaś urodził się 20 stycznia, od kilku dni go weranduję na balkonie. Za kilka dni chciałabym wyjść na krótki spacerek, ale każy odradza, że to za wczesnie. Kiedy wyszłyście po
Czytaj dalej