ciąża biochemiczna

Szkoda że nie znacie pytania na moje pytania. Dzięki innym portalom dowiedziałam się że to co spotkało mnie dwa razy to ciąża biochemiczna. Test pozytywny, beta podwyższone. Marzenia szybko pryskają u mnie w 4tyg. i teraz w 2tyg. Boję się że znów mnie to spotka. Wiem jedno w tym przypadku nie ma potrzeby łyżeczkowania bo usg nie wykazuje ciąży, a starać się mogę bez czekania, tylko jaką mam pewność że tym razem się utrzyma. Może jest lek który pomaga zagnieździć się jajeczku w macicy??? Może powinnam zrobić jakieś badania. Bardzo proszę może któraś was miała podobną sytuację co robić.
czekam Zaniepokojona

3 odpowiedzi na pytanie: ciąża biochemiczna

gablysia Dodane ponad rok temu,

Re: ciąża biochemiczna

Witam, nie denerwuj się, ze nikt ci nie odpisuje, gdybyś napisała tego posta na starających miałabyś więcej odpowiedzi. Dobrze, ze kąćik poronienia jest taki cichy…
Ciąża biochemiczna się zdarza, gdy zarodek jest nieprawidłowy. Gdy sa bakterie w nasieniu, lub gdy organizm matki wytwarza za mało progesteronu.
Zrób sobie podstawowe badania hormonów, progesteron, prolaktynę, badania męża na obecność bakterii.
Zdarzyło ci sie to dwa razy, a to już może nie być przypadek. Dziwię się, ze lekarz nie zasugerował ci jakiś badań, czy wspomagania fazy lutealnej, i ciąży duphastonem, czy luteiną w większych dawkach.
Kochana, nigdy się nie zdarza by organizm sam od siebie, bez ciąży produkował HCG- chyba że wcześniej przyjmowało sie zastrzyk z pregnylu.
Pozdrawiam cię serdecznie i zajrzyj do starających sie, tam napewno częściej ci ktoś udzieli rady i wsparcia. Trzymaj sie ciepło i powodzenia.

[obrazek]https://bd.lilypie.com/jDsGp1/.png[/obrazek]

ika Dodane ponad rok temu,

Re: ciąża biochemiczna

W 100% zgadzam sie z Gabrysią. Konieczne jest przeprowadzenie badań i poszukanie przyczyny zaistniałego stanu rzeczy. Znajdz dobrego lekarza, niech posprawdza hormonku, plemniczki itp
Wierz w szczesliwe zakończenie
życzę szczęścia!!!
Pozdrawiam serdecznie

ika i Igor 01.04.2004

marta1979 Dodane ponad rok temu,

Re: ciąża biochemiczna

Bardzo wam dziękuję za słowa otuchy i za radą Gabrysi przeprowadzam się do starających się.

Znasz odpowiedź na pytanie: ciąża biochemiczna

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
tachykardia płodu-co to?
Co to jest tachykardia płodu??? [img]https://tickers.baby-gaga.com/p/dev088pp___.jpg[/img]
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Fotelik samochodowy 0+,1
Jakie modele fotelików polecacie dla dzieci od 9 kg do 18 kg lub od 0 kg do 18 kg? Muszę pilnie dokonać zakupu, a nie wiem, który fotelik wybrać... Będę
Czytaj dalej