Ciąża?:))pomóżcie biednej kobitce, zatroskanej o swoją macicę;D

Kochane babeczki!:D niech zabrzmi to Wielkanocnie;D postanowiłam założyć konto, aby zapytać Was kompetentne osóbki o radę. Mianowicie po raz pierwszy mam dziwne szaleństwa w moim organizmie;P czytałam przed chwilą wątek pewnej pani odnośnie ciąży mimo prezerwatywy, jednak ona już cokolwiek wiedziała o tym bo miała już dzieci. Moja sytuacja wygląda tak: miesiączkę zazwyczaj mam regularną, chyba, że mam jakieś długotrwałe stresy np. egzaminy. Jednak w ostatnim czasie nie posiadłam takowych. Jednak ciotka okresowa spóźnia mi się ( okres powinnam mieć 21). # tygodnie temu z partnerem było teges śmeges, natomiast miał jak zawsze prezerwatywę założoną, jednak po raz pierwszy szczytował we mnie. ( tak zawsze wyjmował przed). przez 5 dni miałam nudności ( prawie cały dzień)od 18.03 do 22.03, po za tym mam ciągle biegunkę ( tzn. nie biegam jak poparzona do kibelka, ale jak już czuję potrzebę to ją mam). Po za tym 17.03. miałam mega ostry ból brzucha. Kolejno, to brak apetytu w jednym momencie, w w drugim zjadła bym całą lodówkę z żarówką. Bolą mnie plecy u dołu, I jeszcze występuje u mnie śluz taki biały, grudkowany. No nie wiem co to może być, martwie się, bo miesiączki nie mam prAWIE 2 tygodnie…czy jest możliwe, aby u mnie zagościło małe stworzonko?:) proszę bardzo o rady.

3 odpowiedzi na pytanie: Ciąża?:))pomóżcie biednej kobitce, zatroskanej o swoją macicę;D

gosiamalgosia Dodane ponad rok temu,

a test chcę zrobić,a le po świętach, teraz nie mam jak;(

basia87 Dodane ponad rok temu,

Hej, Ja starając się dziecko każdego pryszcza bralam za objaw ciąży 🙂 mimo nerwów jedyną odpowiedzią będzie zaczekanie do jutra i zrobienie testu, możesz też zbadać bete. U mnie było tak, że co miesiąc myślalam, że sie udało, bo raz mdłości raz cos tam, a jak na prawdę sie udało to oprócz zatrzymania miesiączki nie miałam absolutnie żadnych objawów. U Każdej kobiety oczywscie jest inaczej, niektóre czują to jakość już wcześniej, ale tak czy tak dopóki nie zrobisz testu nie pewności nie będziesz miała
pozdrawiam 🙂

carlain Dodane ponad rok temu,

Trzeba było już dawno test zrobić, po co chodzić w niepewności?

Znasz odpowiedź na pytanie: Ciąża?:))pomóżcie biednej kobitce, zatroskanej o swoją macicę;D

Dodaj komentarz

Polecam
domki letniskowe w JASTARNII
Możecie polecić jakieś fajne domki w Jastarnii? 4-osobowe, z aneksem kuchennym, na ogrodzonym terenie, w miarę blisko morza.
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Bułgaria
W tym roku wybieramy się do Bułgarii i bardzo proszę o podpowiedzi jeżeli chodzi o dojazd, i atrakcje na miejscu. Może ktoś się również wybiera na początku sierpnia?
Czytaj dalej