Ciekawa praca dla mam

Powrót do pracy po urodzeniu dziecka może być bardzo trudny. Rozstanie z maluszkiem, zmęczenie, a jednocześnie chęć zrobienia czegoś „dla siebie”. Miałam takie rozterki, gdy koleżanka podpowiedziała mi, że mogę podjąć pracę jako doradca terenowy. Myślę, że jest to bardzo dobra opcja dla młodych mam. Praca daje możliwość kontaktu z ludźmi, zatrudnienie jest stałe i pewne, a godziny pracy elastyczne, więc można pogodzić obowiązki zawodowe z opieką nad dzieckiem. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana, zajrzyjcie na stronę Kruk-a. Ogłoszenie jest cały czas aktualne, a doradcy poszukiwani na terenie całej Polski.

Zdrowie i uroda
Olejki do włosów?
Używacie olejków do włosów, podobno bardzo fajnie pomagają. Nie wiem jaki kupić, może ktoś może cos podpowiedzieć z doświadczenia. To prawda że najlepszy jest arganowy?
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jakie mleko przy skazie białkowej?
Cześć mamuśki, założyłam ten temat, Po odstawieniu dziecka od piersi, przerzuciliśmy się na mleko modyfikowane. No i zaczęły się problemy. Synuś często miewał kolki i był niespokojny, więc zadecydowałam o zmianie mleka. Pytanie do
Czytaj dalej